Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van, hogy uplay-en...

Miért van, hogy uplay-en nevet akarok változtatni, de nem engedi? (lent)

Figyelt kérdés
Kiírja, hogy havonta csak egyszer változtathatom meg, ez okés. De akármit írok be, azt írja, hogy ez a felhasználónév érvénytelen. Nem értem, ha foglalt, akkor írná ki, hogy nem írok bele számot vagy rossz karaktert írok be mit tudom én. Nem ázsiai jeleket használok...nem értem. Utoljára meg szerintem tavaly változtattam nevet. Valakinek valami ötlete?

2018. márc. 7. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

- Usernames must start with a letter.

- Usernames may contain letters, digits, underscores (_), dots (.), and dashes (-).

- The length must be between 3 and 15 characters.

- Words considered vulgar or offensive are not allowed as any part of the Username.

- It cannot start or end with letter combinations reserved by the company (i.e. ubi_ or _ubi).

2018. márc. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom, de akármit írtam nem engedte. Halandzsát nem mertem még, de azt is kipróbálom most már :D
2018. márc. 8. 11:55
 3/3 A kérdező kommentje:

Azéé az komoly, hogy az uplay app-ban nem engedi megváltoztatni, de a böngészőből pedig igen.

_______________

PROBLEM SOLVED

2018. márc. 8. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!