Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem edzeni. Nehezen...

Elkezdtem edzeni. Nehezen viselem, viszont változtatni akarok. Motiváció?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, de hiztam és elhatároztam, hogy változtatok. Lusta jellem vagyok a sport terén, az első edzés napot csináltam meg, elég izzasztó. Emellett figyelek az étrendre.

Tudom hogy kitartásból és akaratból áll, de tudtok olyat mondani, ami motiválna? :D



2017. nov. 1. 21:29
 1/8 anonim válasza:
100%
Topmodell leszel hajrá!!
2017. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írd le egy lapra a céljaidat és a terveidet, akkor könnyebben behatárolod magad és konkretizálod a gondolatokat, így egyszerűbb.
2017. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én tumblr-n, pinteresten szoktam nézegetni motivációs képeket, engem azok mindig lelkesítenek.

Ami még segíthet, hogy elkezdesz edzésnapolót vezetni, ahová írod, melyik nap mit edzettél. Így látod a fejlődést is - én februrában kezdtem el edzeni, és csak így visszanézve a naplót, tudatosul bennem, hogy mennyit fejlődtem.

Készítek menet közben fotókat, így is jól követhető a változás.

Nálam ezek váltak be, hajrá :)

27L

2017. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én youtube videovlogot kezdtem róla, nem szeretek segget csinálni a számból, így megvan az ösztönzés.
2017. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ajánlom hogy olyat csinálj amit szeretsz én például szeretek biciklizni és így nem kell motiváció
2017. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fodorka93 válasza:
Lose it! alkalmazás. Nagyon hasznos, ingyenes az alapverzió.
2017. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy idő után hiányozni fog a mozgás.

Ez majd motivál.

2017. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első edzés után ilyenen gondolkozni?

Motiváld magadat. Bár ahhoz mondjuk el is kell érni valamit, de az ugye izzasztó!?

Nem a te világod ez az egész szerintem.

Muszájból üzve az ég világon semmit nem fogsz elérni.

Már fél év alatt annyi izmot tudsz magadra pakolni ha nincs valami kuka genetikad, hogy fog az motiválni! Mert amellett, hogy meg is kell tartani a fizikumodat amellett jó lenne még jobban lenni is.

De neked szerintem hiába mondok bármit is. Kokszolj be a bajba már az elején. Hiszen az úgyis csak akkor kell hobbi szinten ha büdös a munka!

Azzal még immel-ámmal végzett edzéssel is jól fogsz kinézni. Cserébe lehet tönkre vágja az egészséged, de egy lusta életmód is, szóval neked mindegy.

2017. nov. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!