Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj a Quantum...

Mi lehet a baj a Quantum Break játékkal?

Figyelt kérdés
Megvettem steam-en mert szeretném játszani a játékot. Bejön a menü indítás után. Mindent szépen tudok variálgatni, állítgatni. Tök jó. Kiválasztom, hogy új játék, kiválasztom a nehézségi szintet, indítom. Ez után lefagy. Fekete képernyő bármennyig is várok. 15 percet is vártam már. Neten nem találtam rá semmi megoldást. Esetleg van ötlete valakinek itt? Vagy netán járt már valaki ugyan így?
2018. márc. 13. 10:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Kigészítésként: a driverek frissek, physx, dx, stb van a gépen.
2018. márc. 13. 10:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is mi? Nincsen folytatása.
2018. márc. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

minimum rendszerkövetelmény megvan? gondolok itt videokártya, processzor, ram mennyiségére.

Mert nálam még régen, mikor egy őskövület gépem volt fordult elő, hogy felraktam egy játékot, de amikor töltötte megállt és úgy maradt, mert nem volt elég a minimumhoz a videokártyám.

2018. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fx 8350, 16gb ram, rx480 vga. A gépigény megvan. Még csak nem is olyan új hardverek amikkel támogatási probléma lehetne. Csak ssd van a gépben. A sokat emlegetett "hosszú töltési idő" sem lehet. Még hdd-ről is be kellene töltenie 15 perc alatt, nemhogy ssd-ről. Steam fájl ellenőrzés is volt. Az operációs rendszer naprakész és eredeti. Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj.
2018. márc. 13. 13:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy fórumon azt tanácsolták, hogy használjam a tört verzió crack-jét. Lássatok csodát, működött. A steam-es eredeti exe fájlt kicseréltem a törtre és szépen fut a játék. Szégyellhetné magát a játékipar... emiatt veheti meg az ember drágán a játékokat.
2018. márc. 15. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!