Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rocket league szemétség...

Rocket league szemétség szerintetek? (Több lent)

Figyelt kérdés
Az történt hogy conpetitive meccset játszottam eljött az overtime. Elindultam előre egyik ellenfél se jött akkor gondoltam megpróbálom rá lőni a kapura. És bement. Ekkor felpörgött a chat és elkezdték irogatni hogy fa.. off/you! Töbször is. Ekkor megkérdeztem My fault? (Én hibám?) És erre : YES U HAVE PROBLEM?. Ez történt. Szerintem sem volt a legszebb dolog de azért ennyire? Szerintetek?
2018. márc. 21. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mármint az volt a bajuk, hogy hagyták, hogy gólt lőj nekik?
2018. márc. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem volt a legszebb dolog? Mikor a játéknak, főleg a kompetitív módnak az a lényege, hogy nyerj. Ezért persze, hogy kihasználod az alkalmat amíg nem figyelnek. Szerintem jól tetted, nem kell ilyenekkel törődni, én ezért nem is nézem a chatet.
2018. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!