Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az gáz vagy szemétség tőlem...

Az gáz vagy szemétség tőlem (15/L) ha felállt neki és nem hagytam hogy megcsókoljon vagy bármi mást csináljon velem?

Figyelt kérdés
A történet röviden: Egy buliban táncoltam 3 barátnőmmel és egyszer csak vki megfog hátulról egy 18 éves fiú volt akit nem ismertem még csak nem is láttam addig, elkezdtünk táncolni és egyre jobban hozzám nyomult hátulról és éreztem hogy felállt neki aztán megfordított és meg akart csókolni de nem hagytam(5 perc után akarta és nem volt részeg).

2015. febr. 16. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinted gáz?

Úgy érzed, hogy hibáztál?

2015. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szemétség. be volt indulva rád. ha te be lennél indulva egy fiúra, és az észrevenné, örülnél, ha faképnél hagyna?
2015. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan rosszul esett neki, de egy ismeretlen 5 perc után meg akart csókolni egy buliban! Ha minden ilyen srácot megcsókolnál, akkor ler.b@coznának. Csak akkor engedd neki, ha te is akarod.
2015. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is rosszul esik, ha nem jössz ide és nem pippantasz le azonnal.

Mondanám, hogy a szomszéd kutyáját is le kellene cumizni, de már biztos aludnak.

Most akkor szemét vagy, ha nem fogsz mondani?


Táncolni vagy dugni mentél oda?

Bánod, hogy nem dugtak meg?


Tegyük fel, hogy tetszik, tegyük fel, hogy kívántad.

Akkor is, milyen ez már?

Akárki mást is lekapott volna.


Ha csak a szex érdekel, akkor gáz, amit csináltál.

2015. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó, lehet vannak olyan történetek, hogy egy wc-ben ismerkedett meg egy lány a férjével és még 5 másikkal, s azóta is babájuk van. De nem ez a jellemző.


Azzal szexelsz, csókolózól, akivel akarsz és lehet. (és akkor amikor akarsz).


Ne más mondja már meg.

Lehet szex után is ismerkedni. De miért gáz, ha nem akarsz valamit?

2015. febr. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne gáz ha úgy csokóloztál volna vele hogy nem áll fel neki. Jött ment idegenekkel nem kéne smárolni.. Én speciel nem is táncolok totál idegen, részeg emberekkel. Nem látom értelmét..
2015. febr. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit foglalkozol vele, hogy rosszul esett-e neki? A válasz egyértelműen igen, de azzal, hogy ő ilyen szándékkal odament hozzád, tudhatta, hogy az elutasítás benne van a pakliban. Majd lesz lány, aki nem utasítja el.


15 évesen nem kéne kalandokba bonyolodni olyasvalakikkel, akiket pár perccel azelőtt ismertél meg. Majd, ha lesz valamivel több, valódi magánéleti tapasztalatod és átértékeled a nézeteidet, ráérsz ilyesmiket csinálni. Szerintem jobb, hogy volt annyi tartás benned, hogy nem dobtad oda magad neki egyből.

2015. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!