Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek melyik a kedvenc top 5...

He84 kérdése:

Kinek melyik a kedvenc top 5 Minecraft mod-ja?

Figyelt kérdés

Az én kedvenc top 5 mod-om:

- Quark,

- Biomes O Plenty,

- Tree Chopper,

- Just A Few Fish,

- Rucksacks

Ezeken kívül még több mod-ot szeretek és használok, de azért nem 80-100 darabot, vagy ennél többet. Amúgy is a Minecraft-nak a 90-100 feletti mod nem túl jó már, mert RAM és processzor igényesebb alapból is.



2018. márc. 22. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

70 mod alatt 1.10/1.12-ben nem igazán tudok modpackot csinálok.

Nekem a top 5 az:

-Mekanism

-Quark

-Applied Energistics 2 / Refined Storage

-Avaritia (+MoreAvaritia)

-(Nem tudom eldönteni)

2018. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mármint gondolom úgy érted, hogy 70 mod alatti modpack-et használsz. Azt kétlem, hogy te csináltál egy modpack-et, nem túl sokan csinálnak tudtommal, főleg nem magyarok közül. Na szép, szóval neked is az egyik kedvenced a Quark. :P Azért szerintem próbáld meg eldönteni az 5. kedvenc mod-odat is, csak akad 60-70 darab közül. Na de te tudod, csak egy javaslat.
2018. márc. 27. 13:07
 3/13 anonim ***** válasza:
13%

Pff, sose írogattam össze, mert én FTB-s tech pakkokkal játszok azokban meg van mindig legalább 200.


De általában ezekkel játszok a legtöbbet:

Draconic Evolution (a végén), Thermal Expansion, EnderIO, Actually Addiction, Botania, Twilight Forest, Tinkers, Pams harvestcraft, Agricraft, Steve cart, Storage drawer


Igazából ezek tök alap modok, minden tech pakkban benne van a 90%-uk.

2018. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az mindegy, hogy modpack-ből top 5, vagy attól függetlenül külön több mod-ból. Ám itt top 5, tehát az 5 leginkább kedvencet kéne megemlíteni, nem pedig annál nagyobb részüket, amiket használsz. Ugyanis te többet is felsoroltál. Na de akkor vegyük az első 5-öt top 5-nek nálad a felsoroltak közül. A 200 mod meg túl sok, na de te tudod.
2018. ápr. 1. 18:02
 5/13 A kérdező kommentje:
És az lemaradt, hogy nem feltétlenül kell hozzá az, hogy korábbról összeírva legyen. Lehet itt is gondolkodva kicsit top 5-öt választani, majd azt leírni.
2018. ápr. 1. 18:04
 6/13 anonim válasza:
69%

Én inkább a kreatív modokat szeretem, de azért mást is :D

-Chisel

-Decocraft

-Carpenter's block

-Animania

-Biomes o' plenty

2018. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A kreatív mod-okat én is szeretem, de valójában mindenfélét. A Biomes O Plenty-t én is említettem. Ám a Chisel-t is ismerem, de az nálam nem akart menni. Kreatív mod még például, amit használok, a Carvable Pumpkins, az Aether Legacy és a Rustic. De ezeken kívül még néhány másik hasonlót is használok, de nem csak kreatívakat. Bár a feljebb általam említett Quark is részben kreatív mod.
2018. ápr. 2. 16:44
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg még például a Tim's Expansion is kreatív mod. Még a Biomes O Plenty-t is támogatja, vannak ahhoz kötött elkészíthető cuccok is benne. Közben utánanéztem a Carpenter's Blocks mod-nak (nem igazán ismertem) és hát sajnos 1.7.10-es felett nincs. Én az 1.11.2-essel Minecraft-al játszom és nagy eséllyel ennél is maradok bizonyos okok miatt.
2018. ápr. 2. 16:48
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Carpenters Block elérhető Blockcraftery néven de csak 1.12-re jött ki
2018. ápr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Aha oké. Akkor hát ez van.
2018. ápr. 19. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!