Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen hosszú a Forza Horizon...

Milyen hosszú a Forza Horizon 3 karrier módja, azaz a singleplayer része?

Figyelt kérdés
Megszeretném venni xbox one-ra,de gold előfizetéssel még nem rendelkezem,és kíváncsi vagyok,hogy a sima singleplayer mennyire mondható hosszúnak,élvezetes így is?

2018. márc. 22. 17:43
 1/2 Korsös Attila válasza:
Hát ha úgymond a kisebb story végéig akarsz menni akkor nem annyira hosszú, de ha mindent ki akarsz maxolni akkor azért az azért hosszú ideig is tarthat. Én mar kijátszottam nagyjából (kb 80%-át) és élveztem kb nyár közepén vettem meg és még mindig próbálom mindent 100%-ra kivinni, de ez attól is függ hogy milyen gyakran és mennyi időt játszol vele. A nagy részér offline játszottam és úgy is élvezetes volt a multiplayerben csak annyi van max hogy mások ellen lehet versenyezni meg vannak eventek, de nekem annélkül is tetszett.
2018. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A "sztori" nekem kb. 20 óra volt, az összes versenyt, küldetést megcsinálni 110 óra. Online alig toltam egy-két versenyt.
2018. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!