Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy zenehallgatás...

Normális, hogy zenehallgatás közben hosszú ideig "álmodozok"?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok és nagyon sokszor fordul elő, hogy ha egy kicsit jobb a közérzetem vagy egy minimális sikerélményem van, akkor hallgatok valami jó zenét és elképzelem, hogy dúsgazdagként méregdrága kocsival száguldozok egy tuti csajjal az oldalamon.

Mostanában ezt szoktam rongyosra hallgatni: https://www.youtube.com/watch?v=RONI_t9AU3k

Elképzelem, hogy beültetem a 40 milkás kocsimba, csillog a szeme, miközben padlózok egyet és közben szól a zene. Felviszem a luxuskecóba és hajnalig döngetem. Aztán vége a számnak, felállok és szomorúan konstatálnom kell a valóságot, hogy csóró valamint alacsony vagyok és egy 15 centis vékony szerszámom van. De ezalatt a 3-5 perc alatt teljesen kizárom a külvilágot. Ez nagyon beteges dolognak számít vagy más is szokott ilyet csinálni? Ha előbbire igen a válasz, akkor mihez kezdjek?



2016. dec. 12. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális
2016. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

40 milkás kocsi.

Tuti csaj.


165 cm vagyok, 13 cm kicsi a farkam, pénzem sincsen sok, mégis van egy egy szép barátnőm. 40 milkás kocsi meg nem kell, hogy nagyobbnak tűnjön a farkam.

2016. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az normális, hogy álmodozol. De szerintem az értékrended az hagy kívánnivalót maga után. Ugyanis ezek pont azok az üres, felszínes dolgok, amikről a világ elhiteti veled hogy milyen boldog leszel tőlük. Viszont ha elérnéd mindezt, ugyanúgy álmodozásba kezdenél. Nézdd meg a Hollywoodi sztárokat! Boldogok? Akkor miért kerülnek közülük annyian pszichiátriáta/elvonóra?
2016. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen álmodozok én is zenehallgatás közben (sőt, még anélkül is), csak én nem ilyen primitív baromságokról.

Már bocsi :/

2016. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekről ábrándozol, aztán csodálkozol, ha depis vagy? Menj inkább a szabadba, fuss egyet a napon, és szívjál friss levegőt. Ezek termelnek D vitamint, amitől sokkal jobban érzed majd magad.
2016. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

40 millás autó nincs, csak 28, csaj sincs, bár hosszú távú kapcsolatra amúgy sem vágyok rövid meg van elég. :D


Amúgy meg lehet tenni érte, csak 24 éves vagyok, mégis sikerült ezt-azt elérni, csak sokan inkább sírnak mintsem próbálják egyengetni a sorsukat.

2016. dec. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Maga az álmodozás jó dolog:)

Túl magasra tetted a mèrcèt szerintem.. ez magyar embernek marha nehezen kivitelezhető.

De ilyenkor szokták azt mondani,hogy: 'Zene be világ ki' ^^

2016. dec. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
46%
Mára minden összejött?
2018. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!