Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mortal Kombat X PC - a játék...

Mortal Kombat X PC - a játék most komolyan nincs rajta a lemezen?

Figyelt kérdés

megvettem ma a Mortal Kombat X-et PC-re és a kibontásnál gyanús volt hogy csak egy lemez van a tokban, lévén a hátoldalán azt írja a játék 40 GB

aktiválom a kódot, berakom a lemezt, elindítom róla a setupot, megtörténik a szükséges lemezterület lefoglalása aztán valami olyat ír hogy a játék mostmár elérhető a könyvtáramban is elkezdi letölteni a játékot

Sajátgépen pedig mutatja hogy a lemezen levő fájlok összesen 2,46 GB-ot tesznek ki

nem a legjobb az angolom így nem tudtam rendesen utána nézni, amit megértettem Steam fórumon hogy más is csodálkozott ezen, néztem unboxing videót, ott is csak egy lemez volt a PC tokban

bocsánat hogy így fogalmazok de mi a kurvа anyjukért árulják boltban ""lemezes formában"" ha a végén le kell töltenem az egész 40 gigás játékot a Steamről, pont azért veszem meg boltban, hogy ne kelljen letöltenem az internetről



2018. márc. 29. 19:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10 én is azért vettem meg, hogy ne kelljen letöltenem

és nem kifogás hogy sok lemez kell hozzá mert a Witcher 3 és a GTA V is lemezen volt (6-7 darabon)

2018. ápr. 2. 00:21
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Attól függetlenül ugyanúgy letöltötte a patchet, ami általában ugyanannyi, mint amekkora a játék volt a lemezen.
2018. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
attól még érdekes hogy a 60 gigás Witcher 3-nál ki tudták adni a PC-s verziót úgy hogy 6 lemez van a tokban, nem úgy mint ennél a fos Mortal Kombatnál amiben van egy poháralátét amit ha beteszek a gépembe megdicsér hogy voltam olyan hülye hogy megvettem aztán az egészet elkezdi letölteni az internetről
2018. ápr. 2. 00:35
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor gondolj arra, hogy ott lenne a elhetősége annak is hogy BD lemezen adják ki a játékot, abból elég lenne 1 vagy épp 2 darab, és valójában már nem is drága, mármint a nyersanyagköltsége a dolognak.


Viszont a felmérések meg erősen azt mutatják, hogy már nagyon nagy arány a letöltéseké, egyszerűen erre megy a világ. Nem is tudom már egy éve olvastam valahol, hogy pár játéknál már 90% fölött volt akkor is a digitális eladások száma a dobozosokéval.

2018. ápr. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%
#14: Tavaly az USA-ban a nyilvános üzleti jelentések szerint alig 40% volt a dobozos változatban eladott játékok száma a digitálisakkal szemben, márpedig az Egyesült Államokban legendásan sz** az internet (a legtöbb szolgáltatónál 300 GB a maximálisan igénybe vehető havi adatmennyiség). Nálunk a dobozos verziók lényegesen alacsonyabb ára és a netes vásárlással szembeni idegenkedés tartja életben a lemezes piacot.
2018. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!