Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem hagy nyomot a...

Miért nem hagy nyomot a hógólem minecraftban?

Figyelt kérdés
Akartam csinálni egy hófarmot, de a hógólem nem "rakott" maga alá havat. Ez valami beállítási hiba, vagy a kliens hibája?

#Minecraft #hó #nyom #Hógólem #hogolem #hófarm #hónyom
2018. márc. 29. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs kikapcsolva véletlen a mobok rombolása? Ha igen, a hógólem se húz maga után havat.
2018. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 he84 ***** válasza:
100%
Hmm, nem is tudtam, hogy esetleg van erre beállítási lehetőség. Legalábbis az előttem válaszoló válaszából nekem ez jött le. Még akár az is lehet, hogyha több mod-ot használsz, kis eséllyel az is bekavarhat, előidézheti hogy a hógólem nem rak havat. Nem lehet, hogy ez a gond nálad is? Én több mod-ot használok a Minecraft-hoz, nincsenek kompatibilitási gondok, de egy ideje a hógólem nekem se rak havat, ezért gondoltam, hogy hátha valami kisebb lappangó kompatibilitási baj okozhatja a használt mod-ok egy része miatt. Bár mondjuk az is lehet, hogy tényleg inkább beállítás kérdése, ahogy az előttem válaszoló mondta. Még hogyha én nem is tudtam ilyen beállításról és talán én is véletlenül kikapcsoltam, nem tudom. Majd jobban megnézem és ha nem megy, akkor talán utánanézés során megpróbálom a sajátomat megoldani.
2018. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A mobGriefing parancs valóban false-on van. Nem tudtam, hogy ez ezt is előidézheti, köszönöm a választ.
2018. márc. 31. 00:12
 4/5 he84 ***** válasza:
Hát parancsról szó esett, így nem tudom honnan vetted ezt. Na de hogyha így sikerült megoldanod, akkor oké.
2018. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 he84 ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy nem esett szó parancsról, rosszul írtam. Én azóta kipróbáltam ezt a parancsot így-úgy, de nálam nem működött 1.11.2-esben megnéztem a beállításokban is, de semmi.
2018. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!