Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a PIXΞL felhasznál...

Szerintetek a PIXΞL felhasználónév 100% egyértelműen lányt takar vagy ha férfi nemű hőst játszom akkor simán srácnak hisznek?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy nem érzem magam kényelmesen, önmagamnak amikor egy férfi hőssel játszom mert nem akarom hogy úgy tekintsenek rám. Még mindig jobb hogy megkérdőjelezik, de én egyértelműt szeretnék hogy ne legyen félreértés vagy meglepetés. Egy nem túl lányos, nem bitchy, de cuki néven gondolkodom ami egyértelmű, de kevésbé feltűnő és lehet uncsi mint a nevek többsége.

2018. márc. 30. 02:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

PIXΞL

Remélhetőleg itt jó a betűtipus xd

2018. márc. 30. 03:03
 2/14 anonim ***** válasza:

Most ezt komolyan gondolod? Legtöbb embernek ennyi: Pixel ami nem más mint az apró kis képpont amiből a kép összeáll pl a monitorodon és ennyi.


Amúgy meg tulajdonképp miért is játszol, mert szórakozni akarsz, vagy a lényeg, hogy

https://www.youtube.com/watch?v=Catj3xbHZzg

2018. márc. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogom megérteni, miért tulajdonítana bárki is a legkisebb jelentőséget egy játékbeli névnek, pláne következtetéseket levonni belőle a tulajdonosa nemére, intelligenciájára, vagyoni helyzetére avagy politikai beállítottságára. Az csak egy név. Rajtad kívül senkit sem érdekel.
2018. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A pixel mióta lányos? Pixie-t még megérteném, de tudod te egyáltalán mi az a pixel? Amúgy meg csak azért mert valaki nő nemű, nem kell neki kötelezően nő nemű karakterrel játszania. A kettő között nincs sok összefüggés.
2018. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, tehát nem

Azokat én sem értem, én csak szeretném ha engem tükrözne vissza egy név, az -el mint Ella miatt gondoltam hogy csajos, meg a pix mint pixi miatt, de mindenki bele tudna mindenfélét magyarázni. Az emberek 50%át akit ismerek érdekli a neve, nem értem mire gondolsz. Ha jó vagy feltűnő a nevem, lehet több honort kapok, megkímélnek a flamerek vagy bármi, bár az irigységtől lehet épp ellenkezőleg. Persze hogy nem kell kötelezően lány hős, én ezt nem mondtam, de akkor sem nyugodtam meg mert nem akarom hogy srácnak higgyenek, nem azért mert utálom őket, sőt bár az lennék, de nem így hozta a sors szóval hagy érezzem magam a bőrömben.. De ha senkit nem érdekel akkor hagyom is ezt és a humoros ötleteket és hozzámillőbbet választok.

2018. márc. 30. 10:51
 6/14 A kérdező kommentje:
A videót megnézem ha lesz wifim😃
2018. márc. 30. 10:54
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem mondom, hogy a való életben nem lehet következtetéseket levonni a névből, pl. egy Csetény vagy Vazul nevű gyerek szülei 99% eséllyel Fideszesek, vagy Jobbikosok. De egy virtuális alteregó nevéből? Van olyan karakterem, akit vuibzktfhljui89- nek hívnak, mert csak rátenyereltem a billentyűzetre, mikor nevet kellett neki adni.
2018. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jaja :D nem lenne szép, jó tudni

De nekem most nem az a bajom h lánynak néznek:D, hanem hogy fiúnak, abban egy csepp sértés sincs csak következtetés:D

2018. márc. 30. 13:34
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Miért baj az, ha fiúnak hisznek? Engem is mindenki fiúnak hisz, de ezzel mi a probléma? Ha megkérdezik a nevem, akkor úgyis kiderül. Én is mindenkiről azt hiszem, hogy fiú, még akkor is ha az a neve, hogy cukibaba, mert millió fiú adja ki magát lánynak...
2018. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nemtom fura

SleepyCake-re meg leafrekre azthittem hogy lány de nem:D

Chryso-ra azt hittem fiú, de lány, állandóan összekeveredem.

2018. márc. 30. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!