Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends kérdés: Van...

League of Legends kérdés: Van itt olyan support main (vagy bárki aki ért hozzá), aki el tudná magyarázni mire jó ez az item?

Figyelt kérdés

Az Athéné szentségtelen gráljáról (Athene's Unholy Grail) lenne szó. Többször elolvastam a leírást de sose tudom megérteni hogy az a passive az mit is takar :S


UNIQUE: Gain 25% of the premitigation damage dealt to champions as Blood Charges, up to 100 - 250 (based on level). Healing or shielding another ally consumes charges equal to 100% of the heal or shield, to heal them, up to the original effect amount.


Ne nézzetek hülyének de én tényleg nem tudom ez mi xdd. Örülnék nagyon ha valaki ha pár szóban is elmagyarázná (igen magyarul is olvastam de nem értem), hogy ez mire való, érdemes-e supportként megvennem. Nemrég kezdtem a játékot, kb. 2 hónapja de G2 vagyok, szóval valamit jól kell csinálnom. Sona a kedvencem, viszont tank supp vagy eleve agresszívabbnak tűnő botlane ellen Jannát szoktam vinni, mert vele azért mégis jobban tudom protectelni az adc-t, pl. egy Thresh ellen értem, hogy a shieldet ráteszem és Q-val levegőbe lökés, közbe esetleg még egy lassítás W vagy exhaust ha hookolva lett a carry. Sonával ezt nem nagyon tudom, csak azért kedvelem őt jobban mert ugye a dmg. Az elképesztő, már egy ardent first itemmel Q + AA fél hp enemy adc, ha nem volt shieldelve vagy ilyesmi. Ezután lich bane-t szoktam általában rá építeni, csak utána redemption-t. Tudom a félholt csapás nem supp item, de azért mégis csak na, megveszem aztán francot nem tudnak ellenünk kezdeni, ha csak nincs egy jó jungle, annyira harasselve lesznek, kb a torony alatt kuksolnak végig (mostanában mindig ez van xdd).

Bocsi egy kicsit eltértem, szóval csak fel akartam hozni példának a Sonát, ez az Athéné tehát nála is recommended item, de tényleg nem értem mire való az, érdemes megvenni nála is, mivel lesz jobb ha megveszem, több poke/heal, ilyesmi? Amúgy meg általánosan tudom hogy supportként nem helyén való ilyesmi ap itemeket venni, meg van is, hogy folyamatosan pingelnek nekem az itemeimet (Sona: félholt csapás, ha már late game van Sona: Rabadon halálsüvege, tudjátok így pingelik le), mintha nem lenne tök mindegy, ha úgyis nyerünk? Mennyivel másabb egy full ap Brand support, mintha én ap-ra építem a Sonát, és amúgy is ardentet mindig megveszem first itemnek, meg legtöbbször egy redemptiont is? Nem értem ezeket az embereket komolyan. Szerzek pár killt ami a teamnek is jó, aztán még rám pingelnek, hogy minek lopom be stb és az itemek, holott az a teamnek is jobb, szándékosan meg amúgy nem szoktam ks-elni. De mindegy, tényleg nem ezt akartam, és túlzottan sokat is írok, nem tudom mi jött rámxdd Amúgy tényleg most az az Unholy Grail érdekelne, ha valaki pár sorban elmagyarázná, megköszönném nagyon, menne a zöld kéz.

Bocsi ha hülyének tűnök, nem vagyok még annyira tapasztalt ebben a játékban. :D



2018. ápr. 14. 03:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Azthiszem az a lényege hogy úgy töltôdik fel a healing/shielding erôd, minél többet sebzel ezért mage suppokra jó mint lux,ori, lulu, karma igazából mindegyik healing/shielding champre jó, erôs item, kivéve janna, neki csak maximum 80%ra töltené.
2018. ápr. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 100%ra feltöltôdik 400hp-s csapattagot +400hp-val gyógyìt
2018. ápr. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Amit írnak hülyeség. Tehát:ha sebeznek, kapsz vértartalékot (ennek van max értéke), és ha pajzsolsz/gyógyítassz ez pluszba gyógyít. Plusz 25% mana regenért ad 20 ap-t. Ap supportoknak alap item, de akár egy mides azirnak is jó lehet.
2018. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a sebzéscsökkentés előtti sebzésed 25%-űt vértartalékként kapod meg. Mikor pajzsot teszel valakire,akkor ezek elhasználódnak,és őt gyógyítja ez.
2018. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!