Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Aki beszel angolul le irom a...

A Kis Csako kérdése:

Aki beszel angolul le irom a kerdest: Explain some of the reasons which people give to support their belief in God? Ere kene konkretan el magyarazni a valaszt

Figyelt kérdés
aki beszel angolul le irom a kerdest: Explain some of the reasons which people give to support their belief in God. ere kene konkretan el magyarazni a valaszt nekem
2013. máj. 1. 20:27
 1/3 A kérdező kommentje:
a kerdest ertem csak anyi kene hogy a valaszt ra elmagyarazni Philozofiabol erecsegizek angliaban:/
2013. máj. 1. 20:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha érettségizel filozófiából miért nem tudsz erre válaszolni?
2013. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok kereszteny es ezt nem talaltam meg a konyvben se a neten amugy meg nagyon nem is szoktam keresztenyeket ilyenekrol kerdezni ezert irtam ide
2013. máj. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!