Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
Surpielele nevű felhasználó kérdése:

Ez csak nálam csinálja a game?

Steam-es Counter-Strike 1.6 ról van szó (igen 2k18ban :D)... Mégpedig frissíteni akarja és a következő indok jelenik meg :"Hiba történt... frissítés közben (tartalom még titkosítva van)

Igen van családi mód és ki is van kapcsolva, immár 2 napja csinálja. Segítségeket előre is köszi. :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: Steam, szórakozás, számítástechnika

ápr. 16. 17:20  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ja és mindíg 5 perccel tovább ütemezi a frissítést...

# 1/3Időpont ápr. 16. 17:46 Privát üzenet

cs 1.6-hoz nincs frissítés, próbáld újratelepíteni esetleg.

De a kedvenc szervereid mentsd ki :)

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 16. 18:54 Privát üzenet

Szia!

Nekem is ez a hiba jön fel napok óta,sikerült valahogy megoldani újratelepítés nélkül?

# 3/3Időpont jún. 23. 07:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tollal írás közben miért folyik ki MINDIG a tinta nálam?
A rokonoméknál átmásoltam egy xbox-os játékot: GTA 5. Náluk rendesen megy a játék, de itt nálam azt írja ki: ALERT An online user profile is required of the game. Please sign in...
Jó angolost keresek aki Rajong a Stronghold game iránt, ezt a pár mondatot lefordítani? Vagy esetleg egy kedves angolos?
Ki játszott az IQ-game játékkal? Én elakadtam a 107. pályánál.
Valaki help Mobile Legendre keresek valami jo hacket. Tudom Game Gurdian de ott a démon nem fut nálam vmiér. Ezt kéne megoldani vagy hasonlo hacket keresni a Mobile Legendsre...
Valaki meg tudja nekem mondani, hogy honnan tudom megvenni a The game changer és a The sweetest game című könyveket magyar nyelven?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!