Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V játékról lenne szó,8...

GTA V játékról lenne szó,8 giga ramma jobban menne? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Utoljára mikor játszottam a GTA V-t, akkor 4 giga ramom volt, kicsit akadozott, most van 8 giga ramom, szerintetek megérn letölteni megint, vagy várhatóan jobban menne picivel? a videókártyám Radeon R7 250 1gb DDR5, elvileg gépigény.hu szerint minimum grafikán kellene mennie

2018. ápr. 17. 09:46
 1/7 fotoszintézis ***** válasza:
Ha leveszed a felbontást (és a grafikát is) mehet játszhatóan. De nem a plusz ram miatt. Ha már korábban is kisebb felbontással játszottál, akkor most is akadni fog ugyan úgy.
2018. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát volt akadás, sokszor amikor sok kocsi volt körülöttem, pedig kène vinni a gèpemnek simán, meg a v sync is ki volt kapcsolva
2018. ápr. 17. 17:17
 3/7 fotoszintézis ***** válasza:

A válaszom ez a videó alapján írtam:

https://www.youtube.com/watch?v=yJ1FNtkbQ5g&t=

A leírásban ott van milyen gépen megy így. Lehet túl gyenge a processzorod, vagy más beállításokkal játszottál, ha ennél rosszabbul ment.(?) Ha nem, akkor nem tudom.

2018. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Athlon X4 840-es procim van, 3,1 GHz, 4 mag
2018. ápr. 18. 05:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet az van a pakliban hogy win 10 nagyon lefogja a gèpet
2018. ápr. 18. 05:36
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobb az hogyha kipróbálod.Szerintem nem fog akadni, nekem 4gb ramom volt, és akkor végig 10 fps-em volt, akadt a játék, aztán bővítettem 8gb-re, és egyből hozta a várható eredményt.Ugyanúgy win10-em maradt.
2018. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aham, köszi, akkor azt mondod jobban futna 8 gigával picit?
2018. ápr. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!