Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles 37. epizódba...

Csábításból jeles 37. epizódban Evan bántja, vagy csinál valamit a karakterrel? Lysander fan vagyok. Többi kérdés lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem az epizódot, de elfogyott az AP-m, viszont az érdekel, megveri e Evan, Alexy és Armin bátyja a karaktert?

Lysander a választott pasim, ezért értelemszerűen azt szeretném tudni, hogyha igen, hogy reagál rá. Illetve ha nem veri meg, meg semmi ilyesmi, de valaki bántja, vagy beszól neki? Szóval lényegében az epizód közepétől érdekelne.


Még mielőtt valaki javasolná a Google-t, próbálkoztam, Magyarul és Angolul is, de a kérdésemre egyik nyelven se találtam semmit. Videók vannak, viszont angolul nem tudok. Fordítóztam az angol nyelvű oldalakat, hátha, de nem volt semmi. Videót is találtam, de ennyi erővel kivárhatnám mire összegyűl elég AP-m.



2018. ápr. 17. 18:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!