Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az overwatchban kisebb rankon...

Az overwatchban kisebb rankon nem lehetne megcsinálni azt, hogy ne a nyerés és a vereség számítson, hanem csak a saját skilled, pláne ha egyedül tolom?

Figyelt kérdés
Silverben vagyok és rém szar állandóan iq nélküli csapattal játszani. Olyan jó lenne, ha átalakítaná teljesen a competetive rendszert a blizzard, mert ez így nem állapot. Ha valaki egyedül játszik kisebb rankon, akkor a saját skillje számítson ne a győzelem vagy a vereség.
2018. ápr. 22. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a pics''ba az egészet. Mármint ne a játékot, hanem a rankeddel való foglalkozást. Csak játszd a játékot. Több száz óra OW után tudom mondani, hogy az OW-t nem lehet komolyan venni.
2018. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden játékban minden rankjában vannak olyan játékosok, akiknél felmerül egyáltalán miként tudta a PCt/Konzolt bekapcsolni.

Néztem Platos és Diás OW játékosok streamjét, ők is fogtak ki nagyon hülye társakat sokszor compba, akik miatt bukják a meccset. Nem tudnak ezzel mit csinálni.

Compot meg, ha nincsenek komolyabb álmaid fölösleges erőltetni, komoly esport karrierhez meg a comp. móddal való játszás nem elég.

De nagyon compozni akarsz akkor Redditen keress magadnak társakat az OW Looking for team fórumon.

2018. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az OW egy csapatjáték, tehát a fő hangsúly azon van, hogy csapatként jól dolgozzatok össze. Ennek pedig az egyik legegyértelműbb mércéje, hogy nyertek vagy sem. Tetszik, nem tetszik, a győzelem az, ami végső soron számít. Ha az egyéni teljesítményt mérné a játék, akkor cska még rosszabb lenne a helyzet, mert mindenki elkezdene még jobban önzőzni, és leszarni a csapatmunkát.


Ha nagyon nem tetszenek a csapattársak, akiket magad mellé kapsz, akkor menj premade csapattal. Nem is értem hogy jut valakinek eszébe solo queue-ban compozni.

2018. ápr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én végig egyedül mentem competitive-re és már az első rankom platin volt, szóval egyedül is ellehet valameddig jutni :D
2018. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!