Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti is úgy látjátok, hogy az...

Ti is úgy látjátok, hogy az overwatch egyedül játszva egyre rosszabb?

Figyelt kérdés

Emlékszem annak idején mikor beta volt és ingyenesen kilehetett próbálni, akkor nagyon élveztem a játékot egyedül is, élveztem a random emberek társaságát. Most meg valahányszor leülök vele játszani, olyanokkal dob össze, akikben nincs semmilyen csapatérzék jönnek az instant hanzo, widow, genji pickek supportolni meg senki nem akar, de tankolni se nagyon. A kedvencem az volt mikor egy assault attack mapon hozott valaki egy bastiont, aki ráadásul orosz is volt. Mit ne mondjak az első pontig se jutottunk el. Competetiven se jobb a helyzet, mert ott is tömegével fogom ki a gyenge csapattársakat az ellenfél csapatai meg kockák, jól játszanak.

Akkor élveztem legjobban a játékot amikor klánban voltam és ts-el nyomtuk csak sajnos a klán feloszlott csomóan abbahagyták a játékot én meg azóta nem találok egy normális csapatot. Néha néha kifogok egy pár random embert, de azok vagy eltünnek vagy ragelő idegbetegek, akikkel nincs kedvem tovább játszani. Most silver és gold között ingázok, de mivel ilyen szar a community nincs is kedvem a competetiven idegeskedni, ezért is inkább quickelek. Egy jó csapat nélkül szerintem csak idegeskedés az egész játék főleg a comp.


2017. okt. 9. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Az összes hasonló játékra igaz, hogy akkor al e legjobb a játék, ha maximális számú csapattal játszod. És cska akkor válik valóban fontossá a ranked/competitive is.

Teljesen más világ az, amit mondjuk a profiknál látni, mert ők csapatban vanakk és nem random dobja össze a rendszer, sokszor érthetetlennek játszó mód (és akkor még szó sincs olyanról, amikor smurfolnak, trollolnak, direkt lebuknak... ezek még csak általános dolgok).


Nem tudsz mit tenni,vagy mákod van és élvezheted a játékot, vagy nem. Ahogy írtad, az alapján vagy keresel megint egy clant vagy csapatot, vagy maradsz a QP-nél.

(De ne hidd, hogy más játékokban jobb a helyzet, visoznt esetleg próbáld ki az új quake-et, ha tényleg skilles vagy - ott nincs ilyen nob barát mechanizmus mint az overwatchban, vagy tudsz lőni, vagy nem.

2017. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én alapvetően Single Playeres játékokkal játszok (nincs kedvem hallgatni más emberek f***szságait még akkor is, amikor otthon szórakozom), de néha néha előveszek valami multiplayer címet a változatosság kedvéért. Az Overwatchba konkrétan belebetegedtem... annyira rémesen undorító emberek játszottak vele, hogy inkább letöröltem a francba az egészet. A csapattársak vagy folyamatosan szidták egymást, vagy okoskodtak (nem építő jelleggel), vagy csak szimplán belesz***rtak az egészbe, rohangáltak össze vissza, meg rohantak a kill után, mialatt az ellenfél betolta a payloadot. Egy fertő volt az egész, mindenki sárban és koszban fetrengve okádott miközben játszott, 1-2 hónap után úgy éreztem mintha sz***rban fetrengenék az Overwatchtól, és miután abbahagytam, sokkal jobban éreztem magam.


Egy jó csapattal móka a játék, bár nagyobb a füstje mint a lángja.

2017. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az egész írásod számomra arról szól, hogy a játékot hibáztatod.

Van egy csomó csapattárs kereső fórum, facebook csoport, oldal minden nyelven, ne mondjad már, hogy azóta se tudtál más csapattársakat keresni.

Azt meg ne is várd el a játéktól, hogy mindig übermegagigaprofi csapattársakat fog neked bedobni. Nagyobb szinten is vannak instahanzouwidowgenji pickek. Ezek pont azért jók, mert megtanulsz Soloban játszani. Hiába csapatjáték, soloban is meg kell tanulnod carryzni.

Gyenge csapattársakat meg azért foghatsz ki competetivebe, mert olyan szinten van az MMR-ed. A játék mindig úgy választ társakat neked, hogy az MMR szintjük a tiédhez közeliek legyen. Olyan meg ritkán van, hogy az ellenfél csapatai vérprofi, legfeljebb az ellenfél játékosai soloban jobbak. Sokszor lehet, hogy azt hiszed csak a csapattársaid hibáztak, de lehet te is követtél el ilyen hibát, ami a meccsbe került. Nincs olyan, hogy mindig csak a csapattársaid a hibásak. Ha olyan szinten jobb vagy a többiektől, akkor le kellene tudnod carryzni a meccset. Nekem is volt olyan, hogy kezdők voltak a csapattársaim, de simán lecarryztem egyedül, pedig max 3-4 meccseket mentem naponta.

2017. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyetértek veled, a legtöbb hasonló játékban így van ez. az a kedvencem, amikor hasonló játékokban (mert én soha nem rankedeztem overwatchban, nem tudom pontosan hogy működik, de más hasonló játékokban pl Paladins) Rankedban az összes csapattársad mondjuk damage hero-t választ. az enemynek meg van egy fullos team je. Mi a baj azzal, hogy orosz a csávó? Nekem egyedül az szokot a bajom lenni valük, hogy senkit nem szoktam a saját nyelvén beszélni hallani, csak ha angol / amerikai, de oroszokat meg cseheket nagyon sokszor szoktam. És csak az a baj vele, hogy nem értem, hogy mit mond.
2017. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!