Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A TauriWoW nevezetű játékhoz...

A TauriWoW nevezetű játékhoz van magyar nyelv?

Figyelt kérdés
[link] töltöm a kliens,megtetszett a játék és én sajna nem tudok angolul,és nem fogom nagyon érteni hogy mi micsoda benne.

2018. ápr. 25. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a World of Warcraft nevű játék, egy Tauri nevezetű realmon, csak mondom. Magában a játékban nem lesz magyar a nyelv.
2018. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ajánlott a jó angol tudás benne?
2018. ápr. 25. 21:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ! még nagyon kezdő vagyok ebben az egészbe,
2018. ápr. 25. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ajánlott. Ha mélyen belemerül az ember, akkor rájön, hogy egy nagyon összetett játék, ha mindent ismerni akar benne valaki, akkor napi 8 órát kellene vele játszani.
2018. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy nagyon alap angol tudás bőven elég a wowhoz egy magyarok lakta törtszerveren.

A spellek, talentek leírását még ha nem is érted akkor is hamar ráfogsz jönni, hogy mi micsoda.

A questeket is meglehet csinálni nyelvtudás nélkül.


Amit nem értesz azt meg gyors kiguglizod.

A taurin meg sokan játszanak akik nemhogy angolul, de még magyarul is alig tudnak.


Amúgy ha az alapokkal se vagy tisztában akkor ajánlott vmi havert keresned aki wowozik vagy játszott már vele hosszabb ideig. Az fontosabb mint a nyelvtudás.

2018. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!