Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó Minecraft királyság-map...

Jó Minecraft királyság-map NEM planetminecraft.com-ról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Minecrafhoz keresek olyan mapot, ami egy királyság, birodalom.


Kastéllyal, és valami helységgel (lehetőleg város, vagy pár kisebb falu) lehetőleg minél nagyobb területen


Próbáltam planetminecraftról letölteni, de a gépem nem hagyta - áttítólag nagyon magas a vírusveszély, de nem is hagyta "mellőzni a kockázatot"


És eddig elég gyengécskéket láttam más oldalakon :(



Köszönöm szépen előre is a kommenteket! :)



2018. ápr. 30. 20:58
 1/3 he84 ***** válasza:
100%
A Planet Minecraft valóban vírusveszélyes néha, onnan lehetőleg ne tölts le se világokat (map-eket), se mod-okat, se semmi egyebet! Jobb ha inkább a minecraft.curseforge.com weboldalon keresgélsz és onnan töltesz le világokat, esetleg mod-okat és egyebeket. A Minecraft CurseForge egy biztonságos weboldal, sokféle világ, mod és minden egyéb megtalálható ott. Talán olyan világ is, amilyet te keresel, csak hát ehhez nyilván angolul kell ott keresgélni, nézelődni a világok között. Én például főleg mod-ok közül töltöttem le onnan.
2018. máj. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. máj. 2. 11:34
 3/3 he84 ***** válasza:
Nincs mit.
2018. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!