Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki mit gondol az Elder Scrolls...

Hagyma9110 kérdése:

Ki mit gondol az Elder Scrolls onlinerol? Nem egy mai játék megéri vajon? A WoW az már eléggé unalmas

Figyelt kérdés

#MMORPG #Elderscolls
2018. máj. 28. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én terveztem megvenni, de inkább majd WoW gametime-ot veszek:D


Egyik free hétvégén kipróbáltam, nem volt rossz, de inkább wowoznék :)

2018. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MMO-ként szerintem nagyon gyenge, de aki szerette a többi Elder Scrolls játékokat, annak nagyon ajánlom, mert rengeteget lehet megtudni a világról, és elég jó küldetések vannak benne. De a multi része rettentő primitív és szegényes, endgame tartalom alig van benne.
2018. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mint Elder Scrolls játék, jó, mint MMO, csapnivaló. Messze jobb felépítés, fejlődés, end-game látható más MMO-knál.


Ami nekem nem tetszik, hogy régen a TESO-t is havi díjasnak tervezték, csak kutya nem játszott vele, ezért egyszer megvevős lett, cserébe félévenként adják ki a DLC-ket hozzá X eurós áron, vegyed vigyed pa**szt felkiáltással.


Ami pozitívum mindenképp, az a páncélzat. Végre nem olyan női karakter páncélok vannak, hogy miniszoknya, mell csekkoló lyuk középen, hasa kilátszik mert csak a 2 bimbót védi az amúgy legendary melles stb.

2018. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen a páncélzat az nálam nagyon bejött.. Főleg a spartai szett. De amugy twicheket nézegettem hát.. Kezdőnek eléggé nehéz játék annyi spell meg buff meg annyi kis sz*r item van benne hogy borzalmas.
2018. máj. 28. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy 6-8 órát tettem bele valamelyik ingyen hétvégén, de elég gyenge volt.
2018. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kinek mi a jó én mondjuk szeretem a sok skill miat kölün fegyver, páncél, céh, világi, kaszti skill csak ugye nincs sok hely ezeknek a skilleknek van 10 skill helyed + 2 ultimate ami fel van osztva 2 panelre amivel a fegyvert is tudod váltani én mondjuk örülnék ha lenne egy 3.dik panel a skilleknek
2018. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!