Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan legyek jobb Fortniteba?

Hogyan legyek jobb Fortniteba?

Figyelt kérdés
6 napja játszok, építeni úgy ahogy megy, de akkor sincs 1 win sem (120 meccs kb), 6 nap alatt ne várjak wint? Hogyan fejlődjek? Tiltedbe szomtam ugrani, de 2 perc és annyi is volt.. Öléseim átlagban 2-3 ami nagyon nem jó szerintem.. Ha valaki rámjön építéssel szinte semmit sem tudok kezdeni vele... Mennyi az az idő amikor már kellene tudni játszanom?

2018. máj. 31. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk játsz hat hónapig.
2018. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy lesz jobb, hogy több száz, vagy inkább ezer órát játszik. Akár ezzel vagy más fps játékokkal.


Ajánlom, hogy nézzél magyar fortnite streamereket a twitchen. Van 1-2 nagyon jó játékosunk.

2018. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fotoszintézis ***** válasza:
87%

Jótanácsok olyantól aki soha nem játszott Fortnite-al ;)* :

Tiltedbe nem jó ugrani, ha nem vagy jó játékos. Inkább próbálj olyan helyre ugrani ahol alig vannak (de azért loot van). Közelharchoz használj shotgunt. Építs fölfelé, ha magasabban vagy az ellenfélnél az előny neked. Fából építs harc közben...(azt nem egészen tudom miért.)


Átlagosan kb. 1% esély van a nyerésre, tehát a 120 meccs még nem katasztrófa, főleg úgy, ha Tiltedbe szoktál ugrani.


*(van rá esély, hogy nem minden igaz amit írtam)

2018. jún. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 itsagoat válasza:

#3 rosszat mond bár mondjuk alapból miért mond tanácsot ha nem is játszik

3-4 hónapja játszok van winem ha számít

ha kezdő vagy akkor nem akarj nyerni hanem killeket szerezni ugorj retailbe vagy tiltidbe keresd a harcot nem bujkálj! semmi értelme így többet tudod gyakorolni a lövést hogyha már jól tudsz építeni lőni akkor campelj és menj rá a győzelemre a #3-at meg felejtsd el hülyeséget írt

2018. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4# te is jókat írtál és a 3# is. azért kell fából építeni mert az épült a leggyorsabban.
2018. júl. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 AllorX válasza:
az hogy megnyerj egy mecset száz ecc előtt kissebb az esélye mint hogy villám csapjon beléd. a 2-3 átlag ölés nem rosz. ahogy már mondták beleölsz jópár órát és javulni fogsz
2018. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én már lassan kéz éve játszok , és én se vagyok valami pro
2020. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ennyit játszani.. Jó ég
2020. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!