Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek egy kezdő (abszolú...

Szerintetek egy kezdő (abszolút kezdő) gitárosnak megfelel ez a gitár (lent), amíg megismerkedik a hangszerrel és eldönti hogy hosszabb ideig is akar-e vele foglalkozni? Vagy inkább gyűjtsek még?

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 22. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez egy klasszikus gitár, ahogy látom nem akusztikus. Én még gyűjtenék egy kicsit, és vennék egy Cortot.

2012. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megveheted. Nem érdemes túl sok összeget költeni az első gitárra mert ha megunod akkor semmi értelme nem volt. Majd ha jól megy, és továbbra is szeretnél gitározással foglalkozni akkor vegyél egy drágább gitárt. Szerintem.
2012. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, egymással pont ellenkezőek voltak, de azt hiszem inkább az első válaszoló tanácsát fogadom meg, és gyűjtök még egy kicsit.
2012. márc. 24. 07:22
 4/6 anonim ***** válasza:

hát a legolcsóbb cort az 27 ezer amit én sokallok egy kezdő gitárnak. [link]


a helyedben keresnék egy másik használt akusztikusat, simán ki lehet fogni 10 ezer forintért vagy alatta is jókat, amiket szinte nem is használtak

2012. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

pont ilyet vettem én is első gitárnak kb 4 éve

úgy szól mint egy repedt fazék és nagyon gyorsan elhangolódik

nem ajánlom

2012. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek megint egymásnak ellentmondó tanácsok,de köszönöm. Vadászok az ilyenekre, kevés sikerrel sajnos. ha esetleg valaki talál egy jó ár-érték arányút és nekem is leírná azt nagyon megköszönném:)
2012. márc. 25. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!