Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit szóltok az új rendszerhez...

Mit szóltok az új rendszerhez Csábításból jelesen?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén engem nagyon lelombozott, élvezhetetlen lett a játék, bármennyire is szeretem, ha ez így marad, én letörlöm magam...

2018. jún. 10. 16:19
 1/10 anonim válasza:
66%
engem is.. de nem fogom törölni magam hátha vissza állítják .. Ha meg nem akko majd fokozatosan játszok xD 1 év alatt csak kijátszok egy epizódot
2018. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Pay-to-Win lett az egész.
2018. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Aki szeretne csatlakozhat egy petícióhoz! Linekelem meg le is írom mi a neve, ha valaki nincs bejelentkezve lássa:


Link: [link]


Neve (én így írtam be): petition beemoov game MCL AP->és itt arra, ami nem angolul van (nekem a 2.)

2018. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Japp, így akciópontok tekintetében jobban letudják húzni a játékost, de én ettől függetlenül is örülök az új rendszernek.


Sokkal szívesebben dobok ki a kukába "..."-ra 2 akciópontot, mint arra, hogy az üres vàrosban futkározzak jobbra-balra. (Ami simán elvihetett 50-100 ap-t is :,D )


Eldaryán is szívom a fogamat, mert a rohadt küldetésre nem egyedül kell mennem, de a partner keresésére elment már rohadt sok maanám. Amit a minijátékokból, a piacon való cuccok eladásából szereztem, - tehát valamennyi energiát és időt fektettem a dologba, de úgy látszik a semmiért. Nem mondom, hogy sokat elvettek az életemből, de teljesen felesleges volt végig csinálnom, mert szószerint semmit nem kaptam érte. Örülnék, ha itt sem arra menne el 150 maana, hogy keresek valakit, hanem arra, hogy beszélgetek valakivel vagy gondolkodom. Így már is előrébb vagyok 15 mondattal.


Ahogy a CSJ-n valóban előrébb vagyok 15 mondattal. Egyedül az zavar, hogy nincs lehetőségünk naponta többször akciópontot szerezni. Én megelegédnek azzal is, ha 6 óránként lehetne szirmot tépni, de egy mortal pillow-nál kényelmesebb játékot is jószívvel fogadnék, amiben lehet nyerni akkor is legalább 1-2 ap-t, ha béna vagy és 6 óránként újra próbálkozhatsz. De tekintve az előző három + játékot, biztos, hogy hoznak be legalább 2 új darabot, vagy visszakapjuk a régieket. De ezek csak feltéltelezések, persze. :)


Szerintem jót tett a vér frissítés ennek a játéknek, az pedig még jobb, hogy a gimibe is bármikor visszamehetsz. Azért sok része van annak is.

2018. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Bocsánat, még annyit szeretnék hozzá tenni, hogy így konkrétan megtudja neked mondani az, aki már kijátszotta, hogy pontosan mennyi ap-t igényel az epizód.
2018. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Én valahol megtaláltam, majd írok, ha újra megtalálom :)
2018. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
6. vagyok, itt van: [link] lejjebb pörgetsz és megtalálod ;)
2018. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...

Nekem igazából teszik ez az újítás!

Most csak azért adunk AP-t, amit tényleg használunk! Eddig az volt, hogy egy csomót fölöslegesen elpazaroltunk arra, hogy ide-oda mentünk, és ha nem találtunk valamit, az bizony rossz volt...

Ez szerintem a kutyakergetős, a tájfutásos, a strandos stb. epizódnál különösen jó, mert ott sokat kell mászkálni, és keveset kell beszélni. És ha nem találtad meg az egyik tárgyat, akkor legszívesebben törölted volna a fiókodat.

Ez egyébként (szerintem) a Tündér-keresztanyára nézve is jó, mert a blogokon leírják, hogy hol található meg, és ingyen odamegyünk, pár sornyit hálálkodunk, és ingyen visszamegyünk.

Én ezt az egészet így gondolom, de úgy látom, sokaknak más a véleménye, ahogy mondani szokták: ízlések és pofonok... :)

2018. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Valójában a párbeszédek több akciópontot esznek fel, mint a keresgélés. A régi rendszerben már befejeztem volna a jelenlegi epizódomat. 600 akciópont és még a felénél is alig tartok.
2018. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Én eldöntöttem, hogy gyűjtögetek, aztán, ha netán visszaállítják a régi rendszert, akkor boldogan fogok tovább játszani :)
2018. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!