Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Witcher 3 Wild Hunt-ban...

Végvári Péter kérdése:

A Witcher 3 Wild Hunt-ban miért nevezték el a Hearts of Stone-os dlc-ét Hearts of Stone-nak?

Figyelt kérdés
Nem játszottam a Hearts of Stones nevű játékkal, de nem hiszem, hogy túl sok köze lenne a Hearts of Stone-os dlc-hez. Nem is nagyon találtam semmi megmagyarázó okot, hogy miért ez a neve. Hogyha valaki tudja kérem írja le mert már elég rég óta foglalkoztat ez a kérdés!

2018. jún. 17. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A DLC egyik kulcsszereplője: Olgierd von Everec miatt lett, ez a DLC címe.

Mivel egy balul elsült kívánság révén, ugyan halhatatlanná vált, de cserébr elveszti az érzrlmeit, amely végül szerelmének az életébe kerül, ő maga pedig szép lassan elveszít minden motivációt. Mondhatni kőszívű lett.


Persze ez egy nagyon felületes összefoglalás, melyből sok részletet kihagytam, de ha jobban érdekel el tudod olvasni a wiki-n, még jobb ha kijátszod.

[link]

[link]

2018. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként Hearts of Stonn című játékróp nem tudok, a Google is csak a Witcher 3 DLC-jét adja ki mint találatot.
2018. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a HearthStone kártyás játékra gondolt.
2018. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!