Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb/l...

Szerintetek melyik a legjobb/legrosszabb GTA rész?

Figyelt kérdés

Feltették már ezt a kérdést, tudom, de nem érdekel. Nálam a San Andreas a legjobb, és a Chinatown Wars a legrosszabb.


Honorable mentions (legjobbakhoz): GTA Vice City Stories, GTA Liberty City Stories, GTA Vice City


Dishonorable mentions (legrosszabbakhoz): GTA III.


Az első három résszel, a 4-gyel és az 5-tel nem játszottam.


Várom a válaszokat!



2018. jún. 22. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Nekem sztorit tekintve a VC,SA,III és V holtverseny,mindegyiknek megvan a maga varázsa. Viszont ha a grafikát és a sztorin kívüli lehetőségeket nézzük és a mappot,egyértelmű a V győzelme,bár hiányzik az aréna versenysorozat és a kihívások (pl SA-ban NRG és BMX challenge) viszont a Vice City-s őrjöngéseket örülök hogy részben áthozták.


Nekem a leggyengébb a IV

Ronda grafika,vezethetetlen autók stb 120 perc után hagytam a fenébe.


A stories részeket most nem vettem bele,mert azokat nem ismerem,nem próbáltam,illetve a GTA III előtti részeket se,mert az teljesen más kategória.

2018. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Legjobb: GTA Vice City és GTA V holtverseny.


Legrosszabb: GTA 2 és San Andreas holtverseny.

2018. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Legjobbat nem tudnék mondani,mert mindegyik másmiatt jó.


A legrosszabb nekem viszont a GTA Advance.

2018. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja igen, az Advance-t kifelejtettem. Látjátok, olyan rossz, el is felejtettem, hogy létezik. Egyébként én azzal sem játszottam, de tudom miről szól és láttam gameplay videókat, és nagyon bénának tűnik (még GBA-hoz képest is).
2018. jún. 23. 00:02
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a GTA III az egyik legjobb az V mellett mivel azzal toltam gyerekkoromban, így a jó emlékek elnyomják a negatívumjait :D.

Egyedül a 4 nem tetszett nagyon a vezethetőség illetve a hangulata miatt, de azt is kivittem.

2018. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 fotoszintézis ***** válasza:
66%

Gta V tetszett a legjobban, a vice cityvel együtt.



San andreas kevésbé tetszett a hangulata miatt.

IV-et végig sem játszottam, szerintem az a legrosszabb.

(Csak a jelentősebb, pc-re is megjelent részekkel játszottam)

2018. jún. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Én a másik véglet vagyok, imádtam a GTA IV-t. :) Nehéz eldöntenem, melyik a legjobb. Mindegyikben van valami szerethető.


A legkevésbé jó (az valahogy nem jön a számra, hogy "legrosszabb", mert egyáltalán nem rossz ez sem!) szerintem a Liberty City Stories. A karakter okés, de valahogy nem tudtam vele azonosulni, a zenék is jóval gyengébbek, mint korábban (bár az indus csatorna azért nagyon odab*sz) és a hangulat sincs annyira a toppon.

2018. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az abszolút győztes a Vice City, a hangulat és az emlékek miatt amik hozzá fűződnek.

A GTA San Andreas nem igazán jött be, teljesen korrekt játék, de valahogy nem járja át egy olyan feeling ami miatt maradnék huzamosabban játszani. A történet, a szereplők egyáltalán nem tudtak megfogni.

A GTA III elképesztően repetitív játék, viszonylag unalmas.

2018. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, a III szerintem is a legrosszabb GTA.
2018. jún. 23. 19:28
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

A régi játékokat mindig a helyén kell kezelni.

Gondolom nem 2002 körül játszottatok vele.

Pedig annyi újdonságot, amennyit a 3 behozott a 2höz képest, egy gta se tudott felmutatni.

Na mindegy.


Amúgy:

legjobb: vice city

legrosszabb: talán az SA, túl gettós volt nekem. Plusz ugyanazt adták el már 3. alkalommal. De amúgy ezt se mondanám rossz játéknak.

2018. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!