Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha törlöm a nintendo switch...

Ha törlöm a nintendo switch fiókot, a játékok megmaradnak?

Figyelt kérdés
Szóval vettem egy Switchet amin van 2 fiók amikkel rálettek telepítve a Mario Kart és a Zelda breath of the wild az összes DLC-vel. Csináltam egy saját fiókot is de tudni szeretném ha törlöm a másik két fiókot attól még meg-e maradnak a játékok? Vagy megmaradnak csak újra letölteni nem tudom?

2018. jún. 23. 14:45
 1/2 Krisipoke ***** válasza:
Elvileg rajta kell lennie a gépen a fióknak. Szóval vagy egyszerűen csinálsz sajátot, és nem foglalkozol a meglévővel, vagy beszélsz az előző tulajjal, és átírjátok az ő fiókjában a nevet, e-mailcímet, stb, és akkor az lesz a tiéd.
2018. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nem tudom , hogy mi lesz akkor , 3ds en a játékok törlődnek.

tipp: dobozosan vedd inkább a játékokat , hiszen a játékkártyában benn maradnak a játékok .

2018. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!