Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot vegyem meg?...

Melyik játékot vegyem meg? OVERWATCH VS PUBG Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval most van a summer sale és a PUBG 20 euró...

És nem tudom eldönteni hogy Ov. 8.000-ért vagy pungt vegyek 6.000-ért

GÉpem:

gtx 1050

8gb ram

intel pentium g4600



2018. jún. 24. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

A gépigénnyel kapcsolatban nem tudok érdemben nyilatkozni de azt le tudod csekkolni egy google kereséssel.

Teljesen más a két játék egyébként. Őszinte véleményem, hogy a PUBG egy összetákolt igénytelen játék, aminek a játékmenetét már láttam számtalanszor szebb köntösben, bár főleg indie játékokban. Én még viszonylag korán játszottam vele és rájöttem, hogy csak azért népszerű mert az. Egyszerűen a battle royale tematika felkapott trend lett, de szerintem a PUBG kifejezetten igénytelen darab. Béna animációk, semmi eredetiség, laggok, gagyi textúrák, bugok. Ettől függetlenül olvass utána ha tetszik az elgondolás mert mint mondtam, korai verzióval játszottam és lehet csiszoltak rajta azóta, de maga a játék nem tartogat sokat, főleg ha nem adtak azóta contentet hozzá. Ettől függetlenül ha ez bejön, sok órányi szórakozást nyújthat.

A blizzard játéka viszont ezzel szemben egy részletgazdag, ötletes kompetitív csapatlövölde. Gyakorlatilag majdnem egy fps shooter moba. Egyszerű, mesés grafikája van de ennek ellenére is vizuálisan lenyűgöző dolgokat produkálnak benne. Igényesség szempontjából velős ellentéte a pubg-nek. Ow-ban meccseket játszol(6v6), amik átlagban 10-20 percesek. Számos map van, mind egyedi design- és gameplay stílussal. A meccsek izgalmát főleg a karakterek adják (27 jelenleg, évi +3) hiszen mindegyik karakternek más a játékstílusa és nem csak a saját csapatodhoz kell igazodnod, de az ellenfeléhez is, ezért a meccs közbeni karakter-váltás igazán hasznos és rendkívül dinamikussá teszi a játékot. Szinte minden meccs más-más tapasztalatot garantál, és bár a balanszra vannak panaszok, szerintem bármelyik más kompetitív játékhoz képest a legjobb balansszal rendelkezik az overwatch. A karakterek érdekesek, izgalmasak, rettentő részletesen kidolgozottak akárcsak a hozzájuk illő képességeik. Designer szemszögből a játék egyenesen mesteri. Egy-egy jól eltalált ultimatet elszabadítani egy az egyben hősiesnek érezhet a játékos. Ahhoz, hogy kihozza a benne rejlő potenciált viszont tanulni kell. Ezt úgy értem, hogy legalább egy 40 óra játékot bele kell rakni ahhoz, hogy megismerd a karaktereket, a metát és elég game sense alakuljon ki benned. Nem szükséges, de a játék potenciálja a kompetitív környezetben rejlik, ezért ha teljes egészében akarod megtapasztalni ez szükséges hozzá. Nyílván vannak casual játékmódok is, de csak ezekből nem lehet megtanulni azt ami a kompetitívhez szükséges. A community kb átlagos. 40 millió játékosból fog akadni bőven aki romboló szellemiségű, de jut rá ugyanennyi segítőkész játékos is. Szerintem nem való mindenkinek, de mindenképp megéri a pénzét.

Eléggé elfogult vagyok mindkét játékkal kapcsolatban, de nem ok nélkül. Ennek ellenére még mindig azt mondom, hogy két nagyon különböző játék, ezért nézz utána mindkettőnek jobban és döntsd el melyik stílus tetszik jobban.

(Egyébként a Fortnite is battle royale és ha jól tudom ingyenes. Szerintem megkapod azt amit a pubg pénzéért, olyat viszont nem kapsz másik játékban, mint amit az overwatch lemezére karcoltak)

2018. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D

Overwatch-ot g2a-n venném meg :D Megbízható az oldal?


(g2an 8.000ft alapból meg kb 13.000ft)

2018. jún. 24. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Pubg-t akkor vedd meg, ha könnyen megbarátkozol a sok csalóval és sok buggal. Bár már mindkettőből kevesebb van mint pár hónapja, de cserébe nagyon lassan fejlesztik.

Én lassan fél éve alig léptem be a játékba.

Havonta 1x tolok 2-3 meccset és ennyi.


Ha már battle royalhoz van kedved akkor sokkal inkább a fortnite-ot ajánlom.


Az ow-ról nem tudok véleményt mondani, mert nincs meg. De szerintem jó ha tisztába vagy azzal, hogy mi folyik a pubg körül.

2018. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
OW, az legalább optimalizálva van
2018. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Megvettem az owt :D

2018. jún. 25. 00:33
 6/9 anonim ***** válasza:
van pubg moble ami nem sokban különbözik a rendes pubg tól és nem kerl pénzbe gépre s le ehet tölten
2018. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na és hogy tetszik? Kik voltak az első karakterek akiket kipróbáltál?
2018. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Eddig nagyon bejön :D

Az első karakter Doomfist vagy Reaper volt már nem emlékszem ;)

2018. jún. 26. 05:57
 9/9 anonim ***** válasza:
A PUBG unalmas is. Sokan mondják, hogy hosszasan bújkász, kúszol, nem történik semmi, aztán egyszer csak fejbelőnek hátulról és kész. Na most valakinek ez lehet nem unalmas, hanem izgalmas, de nekem személy szerint nem jönne be. Ilyen szempontból már a Fortnite is jobb.
2018. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!