Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nyertem a lottón bizonyos...

Ha nyertem a lottón bizonyos mennyiségű összeget, melyik szelvényt kell vinnem és hova?

Figyelt kérdés
Az a baj, nem bízok az ilyen helyi dolgokban, mert mi van, ha nálam egy nagy számjegyet nyerő szelvény, odaadom a lottózóban és az alkalmazott lelép vele?
2018. jún. 28. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
200.000 ft alatti összeget helyben fizetnek. Utána utalással.
2018. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen valószínűleg meg is teheti....

De ha nagyobb összeget nyertel tényleg alapból tovább irányítanak egy nagyobb központba.

2018. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most olyanra gondolok, hogy én pl. egy eléggé kis falura gondolok, ahol lakok és itt bárki bármit megmer mert ha már leveszi a pénzt úgyis mindegy és kihúzza magát, ezt így átgondoltam. De a lottónak van egy szelvénye, amit eldughatok, meg van egy kinyomtatott része, amit biztonsági okokból tanácsos inkább vinni, mint a szelvényt nem?
2018. jún. 28. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne a faluban váltsd be, ha ennyire paranoiás vagy. Egyébként nem csinálnak ilyet, főleg, hogy súlyos következménye lenne.
2018. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

200e alatt KP-ban fizetnek. Minden lottózóban kötelező a biztonsági kamera felvétel, ha elviszi azonnal fel kell jelenteni. Ha véletlenül "pont" az a képsor hiányzik (kivágni nem tudnak, csak törölni, ez fekete végig), a rendőr se hülye, levágja mi van.

200e felett csak kinevezett pontokhoz mehetsz be, ahonnan utalnak, de 2 millió felett pl telefonon előre be kell jelenteni, itt elkérnek adatokat (neved, szelvény száma, másodpercre pontosan hol adtad fel stb) és megmondják mikor lehet menni felvenni a pénzt.

Főnyereménynél meg telefon, csak előre egyeztetett helyen és időben veheted fel, előtte van elbeszélgetés pszichológussal, befektetési tanácsadóval stb, nem úgy van, "nesze, itt a pénz menj isten hírével".

2018. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!