Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben miért van az,...

Konditeremben miért van az, hogy egy bizonyos korlátolt mennyiségű gyakorlatot ajánlanak?

Figyelt kérdés

Bár van olyan ismerősöm, aki a konditeremből a korházba került:D, mert nagyon megerőltette magát, és elszakadhatott valami íny. Az ilyen rossz eset.

De aki ismeri a saját korlátait, és annyit kondizik, amennyit bír, arra milyen negatív hatással lehet, ha előre megírt mennyiségnél többet nyom?


2018. jan. 13. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha az előirt 20kg de neki megy 100zal is és 80al csinálja semmi nem lesz


Ha az előirt 110 és neki 90el se megy de 130at próbál ott már bajok lesznek

2018. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)


Amúgy én arra gondolok, hogy előre megadják, hogy mennyit ajánlott, de úgy érzed, hogy többel is megy (tehát tulajdonképpen mi alapján ajálják?)

Meg nem csak súlyokra gondolok, hanem gyakorlat számra.


" semmi nem lesz"


Mármint semmi baj nem lesz, vagy pozitív hatásai sem lesznek, ha többet nyom, vagy hogy?:D

2018. jan. 13. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Ki ajánlja, ki mondja meg..ezt a részt nem értem.


Magadnak, vagy az edző úgy állítja össze, hogy jó legyen. Nyilván az első edzéseken, vagy az aktuális program első edzésein nem lehet teljesen pontosan belőni, hogy mi lesz a jó. Ebből adódhat, hogy fölé, vagy alá lövöd be a súlyokat.

2018. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A gyakorlatok számát pedig sokéves tapasztalat ajánlja, pl bicepszre felesleges 5 gyakorlat, lábra inkább, de lehet oda is sok.
2018. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 Igen, az edző. Vagy például ha videókat nézek neten, ott is van egy megadott gyakorlat szám mindig.


Amúgy én úgy lövöm be, hogy annyit csinálok, amennyiről érzem, hogy bírom.

2018. jan. 13. 16:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 6-8 gyakorlatból az egész testem leedzem, nekem ennyi elég.
2018. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A videókon Ők saját maguknak lővik be, hogy nekik mennyi jó. (érted, a saját korlátaikhoz képest,a te korlátaidat pedig neked kell tudni te érzed) Pihenőidőtől is függ, stb...
2018. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom azt, aki nem tud olvasni, és privátban fröcsög arról, hogy "örülök az ismerősöm balesetének"


Szövegértés O.

2018. jan. 15. 16:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!