Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem van rettentően...

Csak szerintem van rettentően túlértékelve a GTA 5?

Figyelt kérdés

Múltkor írtam, hogy nem játszottam vele, de nemrég volt alkalmam kipróbálni. És nem értem, hogy miért nagy durranás. Annyira túl van hype-olva, közben szerintem nagyon unalmas. Jó-jó, gyönyörű grafika meg minden, de akkor is. A küldetések mindig ugyanazok (bár én csak egy-két küldetést csináltam meg, utána mondtam, hogy jó, elég). Mondanám, hogy a San Andreas utánzata, de nem mondom, mert valami barom széttrollkodta az egyik GTA-s kérdésemet ezzel kapcsolatban, úgyhogy ebbe most nem akarok belemenni.


Másnak is hatalmas csalódást okozott ez a játék, főleg a nagy hírveréshez képest?



2018. jún. 29. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Autókázz kicsit, menj le vidékre.

Szállj ki a városban és sétálj, nézd meg a részleteket.

Szerintem hatalmas munka, rengeteg tartalommal, és ott az online is.


különben meg nem kell, hogy mindenkinek minden játék tetsszen.

2018. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt mondom a Witcher 3-ról, aztán mindenki a torkomnak ugrik. Senki sem mondta, hogy mindenkinek imádnia kell minden egyes játékot. Neked nem tetszik, másoknak meg igen.
2018. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek úgy álltál neki, hogy "nah nézzük hogyan lehet belekötni". Kipróbálás, 1-2 misszió alapján minden játék ugyanilyen. Ez olyan mintha egy sorozat 3. évadának 6. részébe belenéznél 10 percet, és elítélnéd hogy ez túlértékelt és rossz. Így nem lehet hozzáállni semmihez.


Töröld ki a hypeot a fejedből, és felejtsd el, hogy mi körül mi van. Ha szereted az open worldöt és a TPS-t, 100% hogy tetszeni fog.

2018. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem is, az onlineról nem tudok nyilatkozni de itt írták hogy az szinte egy teljesen más játék, de az mi már hogy nincsenek rendőrautók nyugalmi állapotban ennyire bénák hogy lehetnek?
2018. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit túlértékelt (a IV meg alulértékelt), de ettől még egy nagyon jól sikerült epizód a sorozatban.
2018. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó, én csak egyszer játszottam vele, egy haveromnál, nincs letöltve a gépemre. Amennyit nála játszottam vele, az alapján van meg a véleményem.
2018. jún. 29. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg is játszok vele. Ha ez neked az unalmas játék akkor nem tudom mekkora tartalomra vágysz. Gyönyörű a grafikája, mind a három ember 3 különböző világ szinte. Lent vidéken tele van minden állatokkal ami valami eszméletlen. Maga az egész város él, a vizekről nem is beszélve. Az online az meg azoknak fog igazán tetszeni akik szeretik igazán személyre szabni a karakterüket. Plusz szeretik a pörgést.
2018. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6, de azt érzed kérdező, hogy az egy nagy túró? ilyen részletes várost én még nem láttam más programban. csak ehhez ki kell szállni.


Witcher 3, aki írta

juss el városba! egyszerűen fantasztikus

ehhez képest a skyrim városai apró tanyák

2018. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én inkább online-nal játszom

tőled függ mit csinálsz

sokszor csak beülök az egyik autómba és csak autókázgatok

2018. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó, lehet, hogy "nagy túró", de attól én még továbbra is túlértékeltnek érzem. Ha letölteném a saját gépemre (bár nem fog ráférni, az tuti), és belejönnék, akkor biztos változna a véleményem, de így nem. A grafika tényleg csúcs, de amúgy nem érzem át az egészet. A San Andreas megvan, szerintem az a legjobb (annak ellenére, hogy 2004-es), ott is rengeteg mindent lehet csinálni.
2018. jún. 30. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!