Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS rajongók! Csak szerintem...

BTS rajongók! Csak szerintem van túlértékelve Jungkook?

Figyelt kérdés

Nem, nem azért írtam most ezt a kérdést, hogy nekem essen a sok army és elkezdje, hogy "Ő A GOLDEN MAKNAE" "TÖKÉLETES ÉS NINCS TÚLÉRTÉKELVE"

Mert nekem most már az jött le, hogy a legújabb armyk nagy részének csak Jungkook létezik, most már notóriusan ő énekli egy szám 75%-át, ő kapja a legtöbb screen timeot, az koncerteknél is volt, hogy csomószor ő éneklte a többiek részét, meg a fandom is úgy csinál mintha minden apró tette valami világmegváltó nyolcadik csoda lenne és már tökre átment a BTS a "Jungkook és a többi 6" című showba... ez valaki másnak is feltűnt?

Trollok kíméljenek meg a nethuszár armyk is



2017. szept. 18. 21:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan ezt gondolom én is.

Amióta ennyire felkapott lett a banda konkrétan van Jungkook, esetleg Jimin és Tae és ennyi... A többi tag konkrétan nem létezik az army közösség x százalékának. Én értem hogy miért szeretik Kook-ot, mert mikor anno nagy fanjuk voltam nekem is ő volt a biasom (NamJoon-nal együtt), tehetséges, helyes meg minden de ez már tényleg túlzás, hogy bármit csinál az ugy tökéletes stb.

Személy szerint én jobban preferáltam a régi Jungkook-ot mikor nem kapott ekkora szerepet a bandában.

2017. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
89%

Ezt most ugy irom, hogy o volt az elso biasom a BTS - ben, es egyben a leghosszabb ideig volt a listam elen.

Szamomra egyertelmuen tul van ertekelve, multkor a Billboard csinalt egy kvizt, aminek a kerdese az volt, hogy ki a kedvenced a bandaban. Kookie nyert 35 koruli szazalekkal, ami het ember kozt nagyon sok. Ugy gondolom (de ez csak szemelyes velemeny), hogy elegge sok dologban tehetseges, es helyes fiu, eppen ezert szimpatikus nagyon sok embernek. Tud rappelni, tancolni, enekelni, ezenkivul helyes es vicces is. Ezert szeretik sokan. Viszont hogy miert o kapja a legtobb szoveget, es miert szinte csak ot latom az MV - ben, nem tudom.

Szerintem (ismet szemelyes velemeny) van nala jobb enekes a bandaban, jobb rapper, es jobb tancos is, viszont o egy 3 in 1 ember, es mint mondtam, talan ezert zarta sok rajongo a szivebe.

Es ne felejtsuk el azt se, hogy a kinezet is fontos, ugyanis az army-k 20-30%-a igy valaszt biast, es (ugyan mar nem o a kedvencem, sot...) Kookie egy fiatal, izmos, es viszonylag helyes srac aranyos mosollyal, es sokan sajnos ezt latjak kizarolag benne.

De engem is zavar, hogy tul van ertekelve, es nem azert, mert nem erdemli meg, hanem azert, mert igy a tobbiek (a maknae line-on kivul) nagyon el vannak nyomva, pl. Jin vagy Namjoon.

Nem szeretnem, azt hinned, utalom Kookie - t, mert nem igy van. De teny, hogy a rajongok ot szeretik a legjobban (a szuletesnapjan ket busz ment Koreaban, boldog szuletesnapot felirattal es az arcaval, Namjoon szuletesnapjat nem egeszen igy unnepeltek az army-k).

Ha csak arra gondolok, hogy ez a tobbi tagnak mennyire rossz lehet... :/

Orakat tudnek errol beszelni is, de tovabb mar nem folytatom, biztos erted. :D

2017. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszaitokat!

#2: nyugi nemúgy jött le hogy utálod :)

Na igen ez meg a másik... szegény Nam...


Mellesleg még várom mások véleményét is

2017. szept. 18. 22:40
 4/28 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen egyet értek!! Igaz Jimin-t kedvelem a legjobban a bandából (régebben volt csak kedvenc banda most már nem), de utána a többiek következnek. Nekem nem volt szimpi az utobbi időben (Kook) és úgy gondolom, hogy régebben inkább Jimin volt felkapottabb (pl. Boy in luv, bár ez személyes vélemény). És ezt én is észrevettem, hogy vannak akiknek csak ő és Tae létezik ez elszomorít... pedig nem is vagyok army csak ismerem őket
2017. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Igazán fáj olvasni ezeket a válaszokat... azért, mert sajnos nagyon igaz az összes :/

Igazából mostmár a BTS szinte Jungkook+(Taehyung és Jimin)+illetve valahol a többiek a távolban

Ő a main vocal, az egyértelmű, hogy neki van a legtöbb dalszövege..de az nagyon nem oké, hogy Jungkook elviszi lazán a dalok 70-75%-át rendszeresen.(Rövid sztori: tegnap néztem meg az osztályban a DNA-t a barátnőmmel, azt hittem elsírom magamat amikor meghallottam, hogy Jinnek van szövege a dalban)

Ebben természetesen nem ő a hibás. A Bighit adja a szöveg felosztást, bármennyire is van nekik 'szabadkezük' nem hiszem, hogy ennyire hosszú pórázon lennének.

Mostanság akit felkap valamiért a fandom azt tolják onnantól kezdve az arcunkba. Jungkookot felkapta, és fent is tartja.

Én nagyon örülök a sikerének, szívből támogatom és becsülöm őt a kitartásáért, és a kemény munkájáért.

De lefogadom, hogy emiatt a többi tag eléggé kutyául érezheti magát néha (főleg Namjoon és Jin)

A buszos példát még avval is kiegészíteném, hogy a liveokon a sorai fele szinte alig hallható a sikító armyktól...

2017. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
41%

Nem csak Jungkook túlértékelt, hanem sajnos az egész banda:(

Ha csak annyit mondanak rájuk hogy buták és pl X-nek sokkal jobban bejön Y száma mert tényleg jobb mint az övéké, a sok kis 12-12 ARMY rögtön letámadják az illetőt.

Ugyan már nem szeretem a BTS-t (taszít hogy a csapból is ők folynak) a sok kis gyerek aki csak BTS-t szereti már nagy k-popernek hívja magát és leszólja ha pl valaki azt mondja hogy BTS nem a kedvence.:'D

Olyan a BTS mint régen a Gangnam Style.

Van egy idejük, addig ők vannak mindenhol, majd jön valaki más és visszakerülnek a 2-3. helyre.

2017. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Elírtam, 11-12*
2017. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek az értelmes és kedves választ! mindenkinek ment a zöld mancs :)


és valóban, ebben egyet kell értenem sajnos... már nagyon régóta én sem hívom magam rajongónak (a zenéjükön kívül mással nem nagyon foglalkozom bár már sajnos az sem a régi ami eléggé elszomorít) mert tényleg már unalmas hogy mindenhol csak róluk van szó és a fandom is ilyen gyerekesen viselkedik...

sajnos nem hiába az army az egyik legutáltabb fandom :/

2017. szept. 19. 21:52
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Legelőször nekem is Kook volt a kedvencem,de ma már J-Hope. Szerintem is túl van értékelve, a többiek háttérbe szorulnak. Tényleg nagyon tehetséges, de van tőle tehetségesebb is...ezt nem bántásból mondom. Én akkor akadtam ki nahyon amikor egy V liveba azt mondtak Namnak hogy hagyja abba a filterek hasznalatat :(. Engem nagyon idegesítenek a divat fanok akiknek csak Kookie meg Tae létezik. Akkor ne mondják azt hogy ők armyk,mert nagyon nem azok😠.És ahogy mar írták előttem is a banda maga is túl van hypeolva. Jó banda meg minden dee én úgy érzem már kezdenek kiszakadni a k-popból. Megsem lepődnék hogyha innentől angol zenéket adnának ki😂😂
2017. szept. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Most azért a Billboard-on Jin is kapott figyelmet, mindenki odavolt érte, hogy mennyire jóképű. Szerintem eddig is Jungkook volt bandán belül a legnépszerűbb, 1-2 éve is fel volt kapva, nem csak most.
2017. szept. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!