Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak szerintem van túlértékelv...

Csak szerintem van túlértékelve az Alkonyat könyvsorozat?

Figyelt kérdés
A könyvnek valahogy végig tudtam olvasni az elso részét, de a másodikat mar egyáltalán nem, unalmas 500 oldalon keresztül azt olvasni, hogy egyszer Bella szenved, egyszer meg Jacob, de ott van Edward is azért, meg 100 oldalanként történik is valami... Egyszóval vontatott es olyan, mintha össze lenne dobálva egy halom klisé, amiből összehozott az író valami olvasható dolgot. Szerintem borzasztóan túl van értékelve. Elhiszem, hogy valakinek tetszik, nem a legrosszabb könyv, de el nem tudom képzelni, hogy lehet EZ bestseller, nem is beszélve, mennyi ideig állt az elso helyen a ranglistán... Csak szerintem van nagyon tulertekelve vagy velem van a baj? :/
2018. ápr. 3. 17:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah meg engem mar a főszereplő, Bella is nagyon idegesít. Allandoan nyavalyog valamiért, szenved össze-vissza, sajnáltatja magát, mindig csak önmagát tartja a szeme elott. Ezt sem bírom ebben a sorozatban, hogy ilyen hulye főszereplőt kellett beletenni.
2018. ápr. 3. 17:31
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nincs túlértékelve. A fanokon és a romantikára éhes tinicsajszikon kívül mindenki tudja, hogy sz...elég gyengécske.
2018. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Minden YA könyv ilyen.

Egyébként több mint 10éves már az első könyv/film. El nem hiszem hogy valakit ez még érdekel

2018. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elismerésel, én valahol az első könyv első harmadánál adtam fel végleg.


Igen, túlértékelt.

2018. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a főhős anyira jellemtelen, ezért könnyen bárki a helyébe képzelheti magát. Ezért olvasták sokan.
2018. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem túlértékelt, hanem minősíthetetlen hulladék.
2018. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!