Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa játékokhoz Controllert...

Fifa játékokhoz Controllert milyet vegyek? (PC)

Figyelt kérdés
Nem kell csúcskategória, használható, strapabíró, XBOX Controllerhez hasonló, ahoz vagyok szokva és megbízható

2018. jún. 30. 11:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Windows 10 van a gépen
2018. jún. 30. 12:09
 2/9 anonim ***** válasza:
F510 (rekál is ezt használja..) Mondjuk attól függ hogy a te kezednek mennyi szimpatikus.. Én ajánlom az Xbox 360 - Xbox One , PS4 controllereket', fontos hogy használtan is meg tudod őket venni... Főleg a régi modelleket.
2018. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van rá?

Mert nem csúcskategórián belül is van sokfajta.

2018. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15-20 ezer körül gondoltam.
2018. jún. 30. 13:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel Xbox One kontrollert? Annál jobb alternatíva nincsen PC-n, szinte minden játékkal kompatibilis, amelyik támogatja a kontrolleres irányítást.


A megadott keretbe is belefér.

2018. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Xbox One, és semmi más. 100%-ig kompatibilis, minden játék felismeri, és a közbeszéddel ellentétben, nagyon masszív és strapabíró. Nekünk négy darab van itthon (a fiam és a lányom Xbox-hoz használja a magáét, én és a feleségem PC-hez), mindegyik kapott már több száz órát, és olyanok, mintha újak lennének. Igaz, mi nem csapkodjuk földhöz őket, talán ez a titka.
2018. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bármelyik XBOX ONE kontroller működik PC-re csatlakoztatva? Vagyis gondolom csak a vezetékes nem?
2018. jún. 30. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: Bármelyik. Alapból az összes Xbox One kontroller vezeték nélküli, de egy sima USB kábellel lehet mindegyiket vezetékes üzemmódban is használni.

Ha mindenképpen vezeték nélkül szeretnéd használni, két lehetőség áll előtted:

A régebbi modellekhez még kellett venni egy meglehetősen drága Wireless Adaptert, de az újabbak (onnan lehet megkülönböztetni, hogy ezeken már van fejhallgató csatlakozó) Bluetooth-on keresztül kommunikálnak. Laptopokhoz semmi sem kell, desktop géphez veszel egy filléres USB Bluetooth adaptert, oszt jónapot.

2018. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel a.pc-den valoszinüleg Windows van igy kizart hogy ne müködjön...ugyanis az Xbox a Microsoft-é..... :-)
2019. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!