Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Srácok. Nagyban játszok...

Srácok. Nagyban játszok seemta-an kb 2órája éltam a kis életem ahogy kell és egyszer csak ki lettem bannolva. Valami CJ futás indokkal. Ez mi?

Figyelt kérdés
Ez mit is jelent? És ez örökbann? Mert nem írja mennyi időre meg ilyenek.. srácok full kezdő vagyok. Mire figyeljek legközelebb?

2018. júl. 12. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb arra figyelj, hogy ne játssz ilyen gagyi játékokkal, amiben fogyatékos tizenévesek az adminok.
2018. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi xd
2018. júl. 12. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapból a szerveren nem lehet úgy sprintelni mint az alapjátékban, valószínűleg te így futottál. ( bug ) Csak valamelyik kedves admin szó nélkül tett ki. Regisztrálj fórumra és írj UB kérelmet vagy keresd fel az admint TS-en.
2018. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj fel fórumra,és írj egy UB-t.Nem értem az indokot,azt sem tudom mi az a CJ futás,sőt ilyen indokkal 2013 óta még bannt se nagyon láttam.
2018. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!