Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti, hogyan rangsorolnátok a...

Ti, hogyan rangsorolnátok a Fallout részeket?

Figyelt kérdés

Az én rangsorom:

New Vegas, 2 > 3 > 1 > 4 > Shelter


A BoS, és a Tactics kimaradt, így azokról nem tudok véleményt mondani.


A New Vegas és a 2. rész nálam egy szinten van, igaz utóbbit még most tolom, így a végére lehet, hogy változni fog a véleményem. A lényeg viszont az, hogy mindkét részt imádom, remek rpg-k.


A 3. rész mint szerepjáték gyengébb, de Washington D.C. és a Capital Wasteland elképesztően jól lett felépítve, így egy hajszállal, de megelőzi nálam az első részt. Az első epizód is remek, de bizonyos tekintetben, különösen a harcoknál, elég unbalanced, rosszul adagolja a negézséget, és a tartalom tekintetében sem olyan acélos, de összességében így is nagyon élveztem.


A 4. részben az zavar, hogy sokkal inkább egy akciójáték, mintsem egy rpg, ráadásul több ponton sem lore friendly.


A Shelter-t pedig a tipikus mobilos játékmenet ölte meg számomra, kiábrándító a folytonos várakozás...



2018. júl. 13. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

1>2>New Vegas


A többi nem létezik számomra.

2018. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, szigorú vagy. :) Persze érthető ez is, ha vérbeli Fallout élményre vágyunk csak ez a három játék jöhet szóba, de én a 3. részt is kedvelem, nálam a 4. epizód csapta ki a biztosítékot, mint számozott epizód nagyon gyenge.
2018. júl. 13. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Bejönnek a Fallout játékok de ha játszom velük nem kötnek le, uncsik. Szerintem bennem van a hiba :D Elder scrolls gameket meg imádom.. most nyomom amúgy a Fallout 4-et, egyszer màr neki kezdtem de bszott unalmas volt. Most megint adtam neki egy esélyt + tele pakoltam modokkal, így már kicsit élvezhetőbb.. nem tudom miért de olyan üresnek érzem a játékot, valami mintha hiányozna belőle. Obliviont, Skyrim-et imádtam de ha a Fallout játékokkal kell jatszanom elunom magam pedig maga a koncepció, környezet jó, tetszik. Stalkert is imádtam, ugye az is sukárzik.. xD (direkt írtam így).


Szóval nemtom. Bejön de mégse. Azért csak végig nyomom. Szerintem az a baj, hogy későn nyúltam hozzá a szériához. Elder scrolls játékokat már kiskorom óta játszok. Akkor beszippantott abba a világba. Ismerem meg minden. Falloutot nem igazán. Na de ez van :)

2018. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 3-at imádtam :) Felejthetetlen élmény volt az egész. Szép emlékeket szerzett dogmeat es Jericho mint 2 segítő. :D

Az első kettövel nem játszottam

Utána a New Vegas és a 4,ami nem tetszik nekem sem

2018. júl. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!