Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik fallout rész a legjobb?

Melyik fallout rész a legjobb?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérésem, hogy írjátok le melyik tetszett nektek a legjobban mert most kedvem van falloutozni az új rész hypeja miatt. Nem tudom melyikkel résszel kéne játszani. Sokat játszottam a 3-al és igaziból csak azzal. A 4-el próbáltam de már az elején meguntam ami azt illeti.(De ha sokan esküsztök rá adok neki még egy esélyt)

2018. jún. 9. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Nekem egyértelműen a fallout 4 tetszett a legjobban, de ha neked nem tetszik akkor nem kell erőltetni, nem mindenki szereti.

Én nagy RPG fan vagyok szóval nekem nagyon bejött, de ez nem jelenti azt hogy mindenkinek tetszik.

2018. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
olyan 20p adtam neki nem valami sok azért gondolkodom még azon is. Csak sok rossz kritikát is kapott nem tudom őszintén, ezért kérdezlek titeket.
2018. jún. 9. 09:55
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

A közösség általában a 2-t vagy a New Vegast szokta a legjobbnak tartani. A 2-t még nem volt alkalmam kipróbálni, ezzel tulajdonképpen az egyetlen epizód, amivel nem játszottam a spin-offokat leszámítva.


A 4. rész egyértelműen a leggyengébb a sorozatból, szóval nem csoda, ha már az elején meguntad. Ha a 2D izometrikus részeket nem kedvelted annyira, akkor egyértelműen a New Vegas az első. Az első (és minden bizonnyal második) részek szerepjátékos szempontból mélyebbek, de az izometrikus nézet és a körökre osztott harcrendszer a modern közönségnek nem szokott annyira bejönni.

2018. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 - Köszi a válaszod az 1. és a 2. nagyon régi azzal már szívesen játszanék viszont a New Vegas egy egész jó ötlet. Nem nagyon tudok arról semmit mondjuk, de ha azt mondod jó akkor utána nézek.
2018. jún. 9. 10:28
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Soha nem fogom megérteni hogy miért kell ilyen komolyan venni, mások véleményét a fallout-rol. Ha valaki azt meri írni hogy a 4 neki jobban tetszett mint az előző részek akkor az teljesen le pontozzák, de miért?!


Egyébként az összes fallout jó a maga módján, szépségén.

New vegas meg teljesen olyan mint a 3. rész csak máshol játszódik.

A 4. Része is jó ha szeretsz mászkálni, guberálni, építen, bázist fejleszteni stb. Ha csak a story érdekel akkor jobb ha nem játszol vele.

2018. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mivel semmi tapasztalatom nincs a többi fallout részhez ezért érdekel mások véleménye :D elnézést (én mindenkinek zöld pacsit adtam amiért hozzászólt és segített :D )

A 3 tetszett akkor ezek szerint a New Vegas is fog :D

Inkább a sztorit szeretem, a párbeszédeket a barangolás, járkálás,felfedezést, de közben haladni a fő szállal, a mellékküldetések az elrejtett dogok ilyesmik. A 3 nekem iszonyatosan bejött. (azt hiszem olyan 87-90% kivittem ami nálam nagy szó hamar ráunok a játékokra :/ ezért fordult meg a fejemben újra el kéne kezdeni) De ha van jobb része a sorozatnak akkor azzal is szívesen játszok teljesen új élményként :)

2018. jún. 9. 11:51
 7/11 anonim ***** válasza:

"New vegas meg teljesen olyan mint a 3. rész csak máshol játszódik."


Ránézésre nagyon hasonló, illetve az alap játékmechanikában, maradjunk ennyiben. Szerepjátékos szempontból és történet terén sokkal mélyebb és tartalmasabb a 3-nál, a 4 meg aztán a közelébe sem szagol.

2018. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
wow :O én kicsit utána nézetem és pont azt írják a story egy kicsit gyengébb. De játékmenetben ugyan az tényleg. A 3 ban az tetszett legjobban, hogy millió ending volt. De tényleg. Viszont a sztori nem nagy túl komplikált azt aláírom. Hol van apu, de a 4 nek meg hol van a gyerek. A New Vegasnak nem tudom a sztoriját.
2018. jún. 9. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

New vegasba:

Hol a csomag?

Ki akart megölni?

kinek adjam a chipet?

Röviden tömören, ennyi.

A 3. részéhez van 3 kiegészítő ami nagyon megtolja a játékélményt, főleg akkor ha már végig toltad egyszer, ha meg elsőnek a kiegészítőt tolod ki aztán a stroyt akkor hatalmas nagy előnyel fogsz indulni az ott szerzett fegyók miatt.

2018. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A new vegas szerintem a legjobb. Nagyon részletes, és rengeteg a változatos ending, viszont van egy sajátos felfogása. Nem körülötted forog a világ. Nem vagy senkinek a senkije, csak egy jelentéktelen postás vagy, aki rosszkor volt rossz helyen, ezért belekveredtél egy hatalomjátékba. A 3-ba és a 4-be viszonylag kiválasztottként vagy kezelve, mert ha meghalnál a történet elején, teljesen máshogy alakulna minden. New Vegasba a Platina zseton körül forog a story, ha a falusi alkoholistának adták volna oda és nem neked a történet ugyanúgy ment volna tovább. De ki kell tapasztalni, nem akarok lelőni semmit
2018. jún. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!