Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A 'peace' jel akkor most a...

A 'peace' jel akkor most a béke jele vagy a hippik/rockerek szabad élet-szabad szerelem jele? Rockerek szoktak hordani peace jeles nyakláncot?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok se rocker; se hippi.. Egy pace jeles nyakláncom van,azt szeretném hordani..Azt mondták,hogy a peace-t csak a rockerek és a hippik hordják..Ez kicsit eltántorított,pedig szeretem a peace-t...Akkor most mi van??????
2010. júl. 24. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

ha nem úgy nézek ki mint egy hippi vagy egy rocker akkor nem mind1 most azért mert van egy olyan darabod amit a hippik hordanak attól még nem vagy hippi szóval hord bátran

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hordd akkor ha tetszik. szimplán annyit jelent hogy béke, nincs rá semmi törvény hogy ki hordhatja. ha valaki közölné veled hogy az egész ruhatárad olyan, amit csak rockerek/hippik vagy akármik hordanak akkor ezért inkább nem is hordanál semmit? :)
2010. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hm. köszi az eddigieket. :)
2010. júl. 24. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
rockereket ismerek elég sokat de ők nem hordanak ilyesmit, hippik igen. de ahhoz hogy hordd nem kell annak lenned XD
2010. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
rockerek nem hordják, hippik szokták, de hordd bátran.
2010. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
2011. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!