Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft 1.13 vélemények?

Minecraft 1.13 vélemények?

Figyelt kérdés
Tetszik vagy nem? Szerintetek elkél a kérgezett farönk a játékba? Szerintem nem. Van egyáltalán valaki, akinek tetszik az a sok korall? Jó, hogy már mindenféle fából van nyomólap, gomb, és csapóajtó? Cukik a teknősök, mert szerintem nem. Az a sok hínár, meg jéghegy kell egyáltalán a játékba? Meghogy az eszközkeret lehelyezhető a blokk tetejére és aljára? Jaj, még jó, hogy a textúrák nem változtak meg! Ti észrevettétek, hogy a halas vödrök textúráját elcseszték?

2018. júl. 19. 13:22
1 2
 11/14 Agnesbertanevincze válasza:
53%

Sziasztok!

Nekem tetszik az 1.13 szeretek játszani vele. Viszont nem találtam mèg teknős tojást, sőt alig találtam teknőst is. Magadhoz lehet szoktatni vagy véletlenszerű lesz a találkozás velük? Tapasztalatok érdekelnek.

2018. okt. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 he84 ***** válasza:
35%
Talán mindkettő, ám én nem játszok az 1.13-assal, nekem jó az 1.11.2. Szerintem tapasztald ki jobban, vagy keress rá a neten, hatásosabb mint itt ezt külön kérdezni. Amúgy meg már tervezik az 1.14-est, lehet már nagyjából tudni mik lesznek benne.
2018. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Agnesbertanevincze válasza:
53%
He84 köszönöm, így teszek. 😊 Box360-ra úgy hallottam nem lesz már több frissites. 🤔☹️
2018. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 he84 ***** válasza:
35%
Nincs mit és aha oké. Engem csakis a PC verzió érint, érintett mindig.
2018. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!