Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vel'koz ellen mit lehet tenni...

Vel'koz ellen mit lehet tenni ARAM-on?

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy ha az ellenfélnél van egy, akkor sima lost, teljesen mind1, hogy milyen a saját csapatom összeállítása

Hiába skillshot mindene, mert ki kell kerülni stb. sablon szöveg

Megállás nélkül nyomja a Q-t, ami Aramon az egyik legidegesítőbb képesség, megközelíteni nem lehet, tankokat megeszi 10 másodperc alatt

Még sorolhatnám, de fordított esetben is ezt tapasztalom, ha nálunk van nem lehet veszteni, annyira szánalmas dmg-t oszt



2018. aug. 2. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
te se láttál még yasuo-t akcióban ezek szerint.
2018. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Megölni?
2018. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem könnyű ellene játszani, a q-ja majdhogynem lassabban megy ki mint a Morg q, a titka, hogy ha felé mozogsz mikor kinyomja, akkor mögötted fog landolni, ha pedig már nem férsz bele, akkor elég hátra mész, hogy ne találjon be. Párszor elkaphat vele, de nagyrészt egyszerű kikerülni. A felütését kell megvárni, hogy használja el, és utána már semmije nincs, amivel megfoghat, így rá kell menni, 1-2 skill és halott. Lux/TF/Sona Aramban sokkalta idegesítőbbek. Vagy éppen Heimer a tornyok miatt, és Xerath. Ezek sokkal rangesebbek, és pár kill után nagyon hamar le hp-znak, jobban mint Velkoz.
2018. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Előző vagyok, Jayce-t kifelejtettem. Ő is aramban nagyon-nagyon cancer tud lenni.
2018. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
És Fiddle-t is kifelejtettem:D Ellene viszont tényleg nem nagyon lehet mit kezdeni, 0 skillshot champ, még dodgeolni sem tudsz.
2018. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Az összes mage ARAMon egy nagy fos. :D -10-15% dmg sebzésük van, mellette van 2 ARAM passzív, hogy minden ranged skillshot valamennyivel kevesebbet sebez, és minden melee hős kap 10 magic resistet. Még rúnában is tudsz hozni varázsellenállást, és ha sok AP van még earlyben tudsz venni is, és kb semmit nem fog érni a poke. Void Staff is 0, semmit nem ér egy tank Mr item ellen, mert pl a Természet ereje %-os varázssebzés-ellenállást biztosít. És így hiába van Void Staffjuk és sebezne 800-at egy képességük, ha egy 300 mr Force of nature tank ellen vannak, odadobják és a 800 helyett sebeznek max 100-at.


Nekem nagyon sok (2000+) aram meccsem van (felső 5% mmr-el), ha akarod leírom melyek a leggusztustalanabb hősök aram-on.


-Khazix: Legundorítóbb! Csak azért mert 15% bónusz sebzése van, illetve 15%-al kevesebb sebzést szenved el. Kb mindent oneshotol és alig ütsz rá valamit. Ez ilyen 200iq-s riot balance.

-Gwen: Ő a második ilyen "balancolt", +5% és -5%, de mivel melee bónusz sebzést kap minionokra, tornyokra, egy tornyot 5 mp alatt lekap. Ha rádmegy semmit nem tudsz kezdeni, csak meghalsz. Undorító fos.

-AP Kaisa - szerintem nem kell részletezni...

-Poke Ashe - szerintem ezt se (max annyit hogy hiába nerfelik a dmg-ét, túl sok a slow mert perma W-je van és a 3lv ulti seperc alatt tölt vissza, az benne az idegesítő)

-Ezreal: RÁK de ezt mindenki tudja

-Lulu: túl sok shield és nincs nerfelve

-Karma: ugyanaz (kb ez a két shielder undi, a többi - Sona, Sera, Lux már rommá vannak aramra nerfelve)

-Caitlyn: az esetek többségében nincs mit kezdeni ellene

-Lissandra: agyhalott hős OP aram passzívval, és 3 cc-vel, tökre fair

-Qiyana: ugyanaz a kategória mint Khazix, túl sok buff egy alapból rák assassinra

-Tahm Kench: az összes tank közül a legrákosabb, akkora HP shieldet kap hogy sz.rt se lehet vele kezdeni, ő meg nyugodtan lefut téged torony alatt

-lethality Jayce/Varus: túl sok...

-Yone/Yasuo a lifesteal miatt (a heal reduction se ér sokat ellenük) aztán pár itemmel még le is oneshotolnak


Na a fentiek az igazi rákok, nem a Velkoz!!!

2022. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy a kérdés kiírása óta eltelt 4 évben semmit nem változott a játék, hál az égnek :D


"2018. aug. 2. 18:14

Privát üzenet"

2022. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Én a 6-os champjeiből hármat hiányolok


Pyke: nagy dmg mellet Giga Chad cc, escape, és az ultiját remélem nem kell elmagyarázni.


Wukong: egyik mainemként lehet csak nekem tűnik OPnak, de nagyon szeretem aramban használni, mert az az escape és ulti nagyon broken tud lenni és nem csak aramban. Ja és még pointed engage is van meg bonk is van.


Akali: játék leguinkább overload-olt kitjéről beszélünk, és lehet ebben is mint wukongban tévedek mert többet voltam summoners riften és érettségi miatt egy darbig így is fog maradni de akalival nagy sikereim voltak aramon, pedig erős túlzás, hogy értek a champhez.

2022. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elfutni...


(Egy Velkoz main)

2022. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ashe tényleg rohadt gusztustalan, főleg Liandryval. Maokai ugyanez, és a suicide Karthus. Teemo is ha kibírja 16-ig és beterít a gombáival mindent az elég kellemetlen. Nekem ezek azok a champek, hogy ha még sikerül is nyerni ellenük, hát egyáltalán nem fun az a 15-20 perc.

Egyébként érdekesen balanceolgatják az aramot, azt be kell ismerni. Ott a Lux, Ziggs, Seraphine 85% sebzéssel, annyit érnek mint egy cannon minion. Aztán az összes assassin ilyen 115% dmg buffal, az vicc. Akali 1v3-ban beugrik ultival a backline-ra, átmegy stealthbe, le triplekillezik azt alig hal meg. Az érthető hogy az összes rank winratejére alapoznak, de aki jól tud játszani ezekkel a champekkel, azok ellen semmit nem tudsz kezdeni. Nem egyszer láttam olyat hogy diamond+ playerek 30 kill fölött voltak Kata, Zed, Khazix, LB, Akali-ként. Nekem pl egyetlen assassin akit valamennyire tudok játszani az Kata, azt nem mondom hogy jó is vagyok vele, de ahányszor megkapom 20 kill fölé megyek, csak mert nem félek beugrani 5 ember közé se, mert tudom hogy jókora gusztustalan buff van rajta.

2022. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!