Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik nyelven szoktál kockuln...

Melyik nyelven szoktál kockulni és miért pont ezzel? (Angol nyelv vagy pedig magyar nyelv)

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi időben mindent angolul játszom, és magam mellé van készítve a szótár és a fordító. Remek módja a szókincs bővítésének.
2018. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amibe nincsen beépített (gyárilag kiadásnál) magyar felirat, azt angolul szoktam. Utolsó magyar feliratos játékom talán a witcher 3 volt kb 2 éve.
2018. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Angolul. Akkor is, ha opció a magyar. Egyszerűen a magyar nagyon kicsi és belterjes közösség, ami elszigetel a játékos/geek közösség egészétől.
2018. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egészen kicsi koromban angolul magyar felirattal, aztán amikor jobban ment az angol, akkor angolul angol felirattal. Életemben egyszer próbáltam ki magyar szinkront. Half Life 2höz. Kábé 5 másodpercig bírtam azt, aztán letörültem. Dead Space-t meg a Crysis-t egyszer játszottam németül, mert szerintem jobban hangzik, mint az angol verziója. Amúgy mindig mindent angolul játszok. A gyomrom felfordul a legtöbb nem eredeti szinkronhangtól. A másik dolog meg a hülye fordítások. Minden egyes fűszál nevét kicsavarják és lefordítják magyarra, aztán nézel mint borjú az újkapura, hogy az meg mi akar lenni. Ha meg netán segítségre lenne szükséged az adott játékkal kapcsolatban, akkor fogalmad sincs, hogy angolul mi is lenne a megfelelője és a magyar közösség meg parányi, szóval nagy eséllyel nem találnál használható információt. Élő példa a skyrim. Amikor ide kiírnak kérdéseket és szinte senki sem tudja, hogy mit akar az illető.
2018. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyarul szoktam, ha van hozzá magyarítás. ha az nincs, akkor angolul, mert azt is megértem.
2018. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Főleg angolul. Illetve tanulok franciául, így amit tudok, mostanság próbálok ezen a nyelven fogyasztani (játék, film, de még a telefonom nyelvét is átállítottam...), hogy ráálljon az agyam.


Gyárilag magyar nyelvű vagy legalábbis magyarított játékkal kb. 8 éve játszottam utoljára.

2018. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Angol szinkron, magyar felirat. Nem értem az angolt .-.
2018. aug. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!