Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasins Creed Origins-ben...

Assasins Creed Origins-ben hogyan lehet simogatni az állatokat?

Figyelt kérdés
Melyik billentyű?

2018. aug. 5. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor olyan csak a Far cry-ban van. Az Originsnél nem gombot kell lenyomni, hanem az állat mellett kell állni és egy idő után megsimogatja magától. Bár lehet, hogy tévedek, de próbáld ki
2018. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam de egyikkel se ment. Magától se csinálta, ha jól tudom ez kell hogy oroszlánt, krokodilt stb idomítsak.
2018. aug. 5. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Leguggolsz lopakodó módba a macska mellé és megsimogatja magától. Senu meg ha a válladon van akkor hosszan E gomb.
2018. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem idomítanék, nekem az a képesség nem jött be. Beront az állat egy táborba, felveri az egészet és kb. fél perc után leverik. Te meg ott állsz egy felbőszült sereggel szemben.
2018. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idomításhoz először el kell altatni altatólövedékkel, utana meg odamész, és E betű az idomítás.
2018. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!