Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit érdemes tudnom a "kezdő"...

Mit érdemes tudnom a "kezdő" Wow-osként?

Figyelt kérdés
Taurin már jó párszor játszottam, főleg pvp orientáltságba. Most először neki akarok majd esni eredetin, de inkább a sztori érdekelne, tehát pve/roleplay terület( ha van ilyen együttes szerver). De a raid-eket valamint a dungeon-öket sem vetem el, azokat is ki akarom probálni. Lehetséges ez így együtt, vagy el kell orientálódnom, csak a sztori felé(role play) vagy a pve(raid,dungeons) felé? Valamint mit érdemes tudnom ezekről? Mily más fajta játszási mechanikát igényel a pve/role play?

2018. aug. 6. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy értsd a történetet kb szükségszerű a pve raideben részt venni.
2018. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pve az nem rp es forditva se igaz.

A pve-sek se feltetlen tudjak a wow lorejat pontosan. Csak a pve contentet szeretik.

2018. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor, ha tudni szeretném a sztorit akkor melyikbe érdemes bele fognom?
2018. aug. 7. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom most milyenek az RP szerverek, amikor én kipróbáltam, 3 óra múlva sikítva szaladtam vissza pve szerverre.


PVE szerveren szépen tudsz haladni, megismered a contentet, a világot, a történelmét.

RP szerveren amit tapasztaltam régen: Városban rászólnak az emberre, hogy ne mountolj, ne szaladgálj, csak séta. Küldiztem, arra sétált két Night Elf papnő, meghajoltak, és a következő kérdést kaptam: " Mi a szent küldetésed, nemes paladin?" ( lv4-es farkasokat öltem éppen ). Ez volt kb 6 éve, azóta nem tudom mi változott RP-n.

2018. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aztaaaa :'D. Fogalmam se volt, hogy ilyen egy RP szerver. Marad akkor a pve.
2018. aug. 8. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!