Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért érdemes eredeti WOW...

Miért érdemes eredeti WOW szerveren játszani, és nem törtezni?

Figyelt kérdés

Régen nagyon sokat Lich Kingeztem, de az már legalább 5 éve volt. Akkor Warmane szerveren játszottam, nem vagyok képben a Wow jelenlegi helyzetével.


Eltudná nekem valaki magyarázni, hogy működik most ez az előfizetéses dolog? Illetve miért javasoljátok/nem javasoljátok? Vagy maradjak inkább a törtnél? Nagy hátrány érne, ha nem venném meg a játékot?


Megfogom érteni a sztorit, ha egyből a Battle for Azeroth-tal ugranék neki megint, vagy van értelme sorba játszani a részekkel? Veszíthetek vele valamit, ha kihagyom őket? Egyébként érdekel a története, és a Cataclysm-ig nagyjából képben is vagyok, ezért kérdezem.


Előre is köszönöm szépen a válaszotokat!



2018. aug. 7. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

huh, vegyük sorra a kérdéseket.


Meg kell legyen a Battlechest és a legújabb kiegészítő (Battle For Azeroth)

Asszem ehhez jár egy ingyen hónap, utána pedig fizetni kell a játék havi díját.


Azt a te belátásodra bízom hogy tudsz és akarsz-e erre pénzt áldozni. A tört nyilván mindig vérgagyi az eredetihez képest, és a tartalommal is mindig lemaradásba van.


Onnantól kezdve hogy 1-től felfejlődsz a max szintig nagyjából végig kell menned az összes kiegészítő helyszínein, szóval valamennyi ízelítőt fogsz kapni mindegyikből.

2018. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De már 1 karaktert bootolhatsz alapból 100-as szintűre ha megvan minden kieg.
2018. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen de ebben az esetben az a lore kimarad a játékból. Ha csak vissza nem megy funból csinálni. :D
2018. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, teljesen világos! :D
2018. aug. 8. 00:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy már nem létezik olyan, hogy battlechest.

Ingyen húzhatod a karikat lvl20ig, utána csak be kell fizetned a havidijat és mehetsz 110ig. BFA-t meg elég megvenni ha már közel vagy a 110hez.


Szerintem azért érdemes eredetin tolni, mert:

- van support

- sokkal több a játékos, nagyobb az élet mind pve és pvp terén is

- gyakrabban jönnek a tartalmak

- nem igazán vannak bugok, ha vannak is javítják őket elég hamar


A sztorinak meg inkább olvass utána, mármint ami kimaradt.

2018. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!