Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL Kivel lehet counterelni...

LoL Kivel lehet counterelni Quinnt topon, és hogyan?

Figyelt kérdés
Majdnem minden topos hős meg van. Quinn top ellen (eléggé meta most és sokan pickelik, én is szoktam) kit kéne vinni, akivel counterelni is tudom? És ha tudnátok tippeket adni, hogy hogyan, az is nagyon jó lenne, mármint úgy értem mikor rám e-zik, akkor hogy védekezzek, mert egyből jön utána a rövidlátós sz.ság (nagyon nagyon idegesítő skill), és az áramütés ami megint csak levesz egy jó adag hp-t, melee hősökkel kb farm közelébe se jutok, örülök ha torony alatt átvészelek, amíg kapok egy ganket. Gondoltam már Jayce, Kennen, akár Vayne counterpickekre, de pont ezekkel a hősökkel egyenlőre eléggé sántít a játéktudásom. Teemo is egész jó lehet, csak annyira papír, hogy lehet mire lőném a vakítást, már halott lennék, miután lecombozott.

2018. aug. 8. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Ireliát szoktam vinni ellene, általában meg is tudom ölni akárhányszor rá sikerül ugranom, csak vigyázz a játék korai szakaszában ne nagyon menj rá ha a minionjai a közelben vannak mert elég durva sebzésük van. Sheen után már elég jól le tudod sebezni, szóval azt kifarmolod aztán utána már megpróbálhatod megölni.
2018. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olaf, Vlad, Swain mindegyik bedarálja


Teemoval is ki lehet csinálni elég könnyen, csak nem agresszivan kell menni ellene

2018. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

phanteon eros ellene ott a passzivod a Q d kb mint egy basic range es az E jet nem hasznalhatja mert ha elkuldi akkor stunolod es onnan neked elonyod van

gnar sztem jo ellene foleg h asszem nerfeltek az armorjat ebben a patchben

2018. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

NASUS! Odamész és összeszarja magát, majd ebbe belehal

Amúgy ghost teleport, amint megtámad, odamész és megölöd mert erősebb vagy

2018. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!