Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyibe kerul a World of...

Mennyibe kerul a World of Warcrafttal valo jatek?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Erdeklodni szeretnek, hogy mennyibe kerul a WoW az ossze kiegeszitovel meg miegymassal egyutt illetve ennek mi a folyamata? (Tudom, hogy ezerszer feltett kerdes, de a napokban jott ki az uj kiegeszito es gondolom ilyenkor az arak is valtoznak. (?)) Ha jol tudom havonta kell fizetni. Illetve heti 2-3x jatszanek altalaban megeri-e ez vagy maradjak inkabb a tort szervereknel? Ha egy jatekkal jatszom szeretem megvasarolni, tamogatva a fejlesztot, de tekintve, hogy havonta kell fizetni en pedig tanulo vagyok elegge elbizonytalanodtam.

Elore is koszonom a segitseget! :D



2018. aug. 14. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

a hivatalos honlapon jelenleg tokkal vonóval a játék 49.99euro ez olyan 16 500ft sacc. ehhez jár egy hónap ingyen játékidő.a havidíj utána 12.99euro ami 4300ft sacc.


saját tapasztalatból mondom hogy ha heti 2-3szor tudsz játszani nem éri meg. én is idő hiányában hagytam rá, egyszerűen nem tudod magad szinten tartani.

2018. aug. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom ezt a gyors valaszt. :) Az arat nem tartom annyira draganak, de havi 4300-ert szerintem se igazan eri meg. Ha egyszer kiharcolok eleg szabadidot biztos, hogy beszerzem az eredeti jatekot, de akkor addig maradok a torteknel.

Ment a zold ujjacska, koszi. :)

2018. aug. 14. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Az új kieg egyelőre bugos szar.
2018. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Olyan 8-9 órám van az új kiegbe, de biztos én nem találom azt a sok bugot amiről itt a 3. dumál. De majd igyekszem jobban figyelni XD


Amúgy nem is kell fizetni a wowért ha már egy ideje játszol vele. Mondjuk 2-3 hónapja.

Én is már vagy 2 éve nem fizetek havidijat (már amikor játszok vele, mert néha kihagyok pár hetet vagy hónapot). Goldból megveszed a tokent és kész.

Csak hetente pár órát rá kell szánni a gold farmolásra, szerzésre.

Ehhez is elég lehet a heti 2-3 alkalommal való játék, csak max lassabban érsz el oda, hogy ténylegesen sok goldot tudj szerezni.


Szerintem nem éri meg vacak törtön játszani akkor se ha ingyenes. Nincs olyan tört szerver ahol meg lehet tapasztalni azt amit eredetin jelent a wowwal való játék.


Tanulóként tényleg szar lehet, de sajna ez van. Kicsit nyugatabbra születsz akkor ezt a pénzt minden hónapba összeszedhetnéd kb havi 5 percnyi házimunkával való besegitésben a szüleidnél XD

2018. aug. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!