Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta san andreas, vagy a gta 3...

Gta san andreas, vagy a gta 3 a jobb?

Figyelt kérdés
Régen meg volt a sa, de bugos, és nem szép a grafikája, és nagyon régi kocsik vannak benne, viszont nagyon nagy a map, és az tettszik. A gta 3-ban kisebb a map, de jobban tettszik a grafikája, és picit modernebbnek tűnik (nem sokkal) szerintetek melyik jobb , ÉS MIÉRT?

2018. aug. 18. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

A vice city.


Egyébként nem tudom miért láttad szebbnek a 3. részét.

Ha olyan csúnyának tartod de szeretnél vele játszani akkor rakj rá valami grafikai modot, hidd el szép lesz a játék ha eddig nem tetteszet.

https://www.youtube.com/watch?v=GGXJa21pR-c

2018. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

A San Andreas egyértelműen.

Jobb grafika.

Több lehetőség.

Nagyobb játéktér.

Kidolgozottabb, hosszabb történet.

2018. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

A Gta 3-nak van egy olyan sötét,darkos hangulata ami nekem személy szerint nagyon bejön de sokak szerint túl szürke és esős Liberty City. Döntsd el hogy neked ez tetszik-e jobban vagy a napfényes Los Santos. Nálam ez hangulat függő,pl:a fullasztó nyári hőségben jól esik kiruccanni a szürke Liberty City-be.


A játéktér jóval kisebb a Gta 3-ban viszont átláthatóbb és könnyen megtudsz tanulni tájékozodni,úgy hogy nem nézed a térképet.


A Gta 3 grafikája sokkal régebbi mivel 2001-es játék a SA első verziója meg 2004-ben jött ki ha jól tudom. Ha szereted a fröcsögő vér és a szakadó végtagok látványát abban jobb a Gta 3 :) Amúgy nekem is jobban tetszik a Gta 3 grafikája. És persze hogy modernebb autók vannak benne mert 2001-ben játszódik és a sa meg 92-ben.


Viszont a Gta 3-ra hamarabb rálehet unni mert a fő küldetéseken kívül nemigen tudsz semmit se csinálni. A San Andreasban viszont 1001 és még több féle módon tudsz szórakozni(csajozás,konditerem,frizura és tetkó,kigyúrod/felhízlalod a karakteredet,cheat-ekkel hülyéskedsz meg ilyenek).


Én a Gta 3-at javaslom összefoglalásképpen. Csak vedd figyelembe hogy sokkal kevesebb lehetőséged van a szórakozásra de azért ellehet lenni ezzel is.

De egyébként a vice city és a Gta 4 jobb mindkettőnél az én szemszögemből.hogy miért arról kisregényeket tudnék írni de azt most inkább kihagynám. Gta 5-öt annyira nem ismerem arról inkább beszéljen az aki jobban ért hozzá :)

2018. aug. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ja azt kihagytam hogy a SA-nak sokkal értelmesebb története van,bár nem tudom ez mennyire szempont neked. De a vice city és a gta 4 története még mindig jobb szerintem.
2018. aug. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A két játék két külön korszak terméke. A GTA 3 még csak egy próbálkozás volt a PS2 korszak elején. Az volt az első 3D-s GTA és a játékmenet még sok mindent megőrzött a felülnézetes 2D korszakból. Konkrétan voltak küldetések, amik felülnézetbe váltva könnyebbek. A tartalom is sokkal inkább egy váz volt a későbbi GTA-khoz képest. A klasszikus küldetésezesen túl szinte csak gyűjtögetést ajánlott. A Rockstar még nem igazán tudta, hogy kell történetet mesélni, hogy kell tartalommal feltölteni egy 3D-s teret.


A San Andreassal viszont már átestek a ló túlsó oldalára. Abba rengeteg mindent beletuszkoltak, viszont ennek a tartalomnak csak egy töredéke volt összhangban a játék narratívájával és a főszereplő karakterével.

2018. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
SA.
2018. nov. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xyasdd ***** válasza:
84%

Gta 3 nak sokkal jobb a hangulata és könnyen tudsz benne tájékozodni, nem utolsósorban a zenék is jobbak.

SA nál igazábol ami egyedül teccik hogy ujitottak pár ugymond zavaro dolgon pl rendörök másokat is elkapnak az utcán ha rosszalkodik nem csak mindig engem, úszás! igazábol ennyi ja meg talán van 1-2 mission ami meglepö érdekes és jó de összességében a legjobb a Vice city utánna jön a 3.

2018. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Gta 3, mert tudsz ott versenyezni.
2019. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A saban is tudsz versenyezni.
2020. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!