Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 elrontottam?

GTA 5 elrontottam?

Figyelt kérdés
Megvettem a GTA 5-töt és mikor beírom a kódot azt írja alredy use in és nem tudok vele játszani
2018. aug. 19. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Hol vetted? Eredeti lemezes verzió esetén jó eséllyel írhatsz a supportnak, bemutatva a vásárlás nyugtáját hogy valóban megvetted a játékot, és hátha adnak egy új kulcsot.

Ha valami kétes online webáruházból vetted - főleg ahol lopott kulcsot is árulhatnak mint a G2A vagy Kinguin vagy egyéb szürkepiaci oldal - akkor esetleg élhetsz a vásárlástól való elállással bizonyos feltételek szerint. Például ha kifizetted a védelmi pénzt akkor visszakapod a pénzed, ha nem akkor viszont nem.


Alapvetően digitális kódot nem lehet visszatéríteni még egy legális játékárusítónál sem, mivel nem tudod bizonyítani hogy tényleg rossz a kulcs vagy csak át akarod verni az eladót. Ezeknél jellemzően kikötik hogy a digitális kulcs esetében nem élhetsz az elállás jogával.

2018. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet az használtan vásárolt eredeti dobozos verzió is, amely esetben a kulcs az eredeti vevő accountuján van aktiválva és ott nincs helye reklamációnak.
2018. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ezt én vettem full új eredeti Konzolvilágnál lett vásárolva csak a regisztráció elég rosszul lett megoldva ezért kétszer írtam be a kódot de elsőre nem engedet be másodikra meg már nem engedi használni
2018. aug. 19. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem a sorozatszám hibája. Ha egyszer sikeresen aktiváltad, akkor annak létrehoztál egy Social Club fiókot és ahhoz lett társítva. Innentől kezdve már a SC-fiók hozzáférése a kérdés, de arra van a jelszóemlékeztető például.
2018. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megjelent a rockstar fiókodban a játék? Ha igen, akkor nincs probléma. Bejelentkezel és hozzáférsz.
2018. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ami megtévesztő lehet és engem is néha szívat, az az, hogy a Social Club bejelentkeznél bár felhasználónevet és jelszót ír, valójában e-mail + jelszót kell megadni. Úgy rémlik, hogy engem csak ezekkel engedett be (vagy csak meg volt kavarva valami a megjegyzett adatokkal).
2018. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen be vagyok jelentkezve és mutatja hogy megvan de ott a social klubba mit lehet csinálni ?
2018. aug. 19. 22:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Vagy írjak a Supportnak ha valaki tudja hol kell leírná köszönöm
2018. aug. 19. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!