Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota2 kezdő vagyok és nem...

Dota2 kezdő vagyok és nem értek semmit, hol tudok szintén kezdők ellen játszani és mennyi idő, míg megértem az alapokat?

Figyelt kérdés
Már mentem egy játékot de csak folyton meghaltam, mozdulni se tudtam kb annyi stunt kaptam, és azt se tudom ki ölt meg, olyan messziről lövöldöztek.
2018. aug. 19. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Más ARTS-sel játszol és kapsz egy átfogóbb képet az alapokról, pl LoL.


Van egy mondás, ha Dota2-zől akkor 1000 játékóra után kezded élvezni. Ez kicsit téves, elég 500 órát belerakni hogy elkezdd megérteni, szóval hatalmas időráfordítást igényel.

2018. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alapom van mivel sokat LoL-oztam, de ez a játék valahogy teljesen más, nagyon gagyi.
2018. aug. 21. 06:21
 3/3 anonim ***** válasza:

A DOTA2 összetettebb, mint a LoL, messze több időt igényel a kitanulása, ezért nehezebben is kezdenek el játszani vele huzamosan az új játékosok, egyszerűen rengeteg időt kell belefektetni.

Én adtam neki 100 órát, de inkább hagytam.

2018. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!