Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mirol szol a the wicher elso...

Mirol szol a the wicher elso része? Mert én azt kihagytam, es én egyből a 2dik részbe kezdtem bele, és ugy akarok a 3dik részbe is. Vagy nincs sok lenyege az elso résznek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

SPOILEREK , HA NEM JÁTSZOTTAD AZ ELSŐ WITCHERT, DE TERVEZED NE OLVASD TOVÁBB!!! (Nem kérdezőnek, hanem olvasónak.)


Előszó- Kaer Morhen - Gerált felébred amnéziásan Kaer Morhenben, (Az egyik Witcher akadémia vára.) amit éppen a Salamandra banditák ostromolnak, a két vezérükkel. (Javed és a Professzor.) Az ostrom során sikerül ellopniuk a mutagén főzeteket. (Azaz amelyek "witcherré" változtatják a normál embert.)


Chapter I – Vizima környéke - Geralt és Triss nyomoznak a Professzor és Javed után, útjuk során egy kis faluban egy "mágikusan áldott" kisfiúval, Alvin-al találkoznak, aki megjósolja a világ végét. Itt fekteti le a játék a konfliktust a Scoiatel(Magyar fordításban Szöcskék) és a Order (Azaz a lángoló rózsa rendje.) között.

Chapter II – Templomnegyed - > Gerált most már egyedül nyomoz, szembe néz a Professzorral és Javeddel, de eszméletét veszti a harcban.


Chapter III – A kereskedelmi negyed- . Geralt találkozik Adda hercegnővel azaz Foltest lányával (Akinek a Striga átkát megtöri Gerált az introvideóban.), majd rájön hogy Adda a Szalamandrákkal dolgozik . A Professzor színre lép, de Gerált megöli őt a harc során. A harc után Adda megpróbálja elfogatni Geralt-ot, nehogy kiderüljön a titka de Triss elteleportálja őt a veszélyből.


Chapter IV – Tópart- Alvinra vigyáz Geralt, majd ad neki egy amulettet, ami megfékezi benne a mágiát. A Scoiatel és a rend között a konfliktus egyre jobban forr, és eljut a Tópart közelébe is. Alvin megijed a harc során, és elteleportál valahova, Gerált többször nem látja.


Chapter V – Vizima városa- Polgárháború tör ki a Scoiatel-ek és az emberek közt (Az emberek írtják a törpéket, elfeket és fordítva.) Foltest tájékoztat, hogy Adda átka "újra életbe lépett", és segítség kell. Miután megoldottad az átokügyet (Vagy leszedted róla az átkot, vagy megölted őt.), Foltest segít Geraltnak megtalálni a Salamandra utolsó vezérét, Javed-et, majd Geralt végez vele is. Geralt később rájön, hogy az Order vezére, Grandmaster Jacques áll a Salamandra banditák mögött.


Epilogue -Miközben Geralt küzd Jacques-el,Jacques elteleportálja Geralt-ot egy jövőképbe, ahol az egész világ befagyott , és kiderül hogy azért akarta ellopni a mutagéneket, hogy egy "erősebb emberi fajt" hozzon létre, akik megvédik az emberiséget a pusztító jövőtől. Miután Geralt legyőzi Jacques-t, megtalálja nála azt az amuletet, amit Alvinnak adott régebben, de teljesen el van öregedve az ékkő. (Szóval amikor Alvin elteleportált, igazából a múltba ment. és Jacques vált belőle.. Ha érthető.) Geralt találkozik Eredinnel.


Outro cutscene: Foltest-el beszéli meg Geralt a fizetését, majd miután távozna Geralt, Foltes-t egy bérgyilkos támadja meg. Geralt végez a bérgyilkossal, majd mikor az arcát szeretné megnézné kiderül hogy a bérgyilkos is egy Witcher volt.

2018. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt! Hat akkor nem sok koze van a második reszhez se!
2018. aug. 23. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
De márpedig van. Lefekteti neked azt, hogy mitől Witcher a Witcher, nagyon sok érdekes, visszatérő karakter szerepel benne. (Shani, Vesemir stb.) Megtudod, hogy Foltest miért választotta Geralt-ot mint védelmezőjét, stb. (Bár ez egyértelmű.)
2018. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2es de akkor most nem nézz kicsit ki hulyén h második resz utan az elsot jatszom? :D
2018. aug. 24. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Így is érteni fogod, én tavaly nyáron a harmadik epizóddal kezdtem, nincsen olyan szinten szoros összefüggés sztoriban, hogy élvezhetetlen legyen.


Azonban valóban jobb élmény, nyújt ha sorrendben haladsz, képben leszel a karakterekkel, érted az utalásokat, ismered a világot. Azonban, ha a lehető legteljesebb élménye vágysz, olvasd el a könyveket, 2 novellás kötet, és 6 regény jelent meg, én pont ma fejeztem be az első regény, miután letudtam mindet, belekezdek a játékokba is.

2018. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
érdemes, mert magyar szinkronos
2018. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!